Zdobądź Aurora Dreamtalon w World of Warcraft Dragonflight

Odkryj nową podróż w World of Warcraft

Hej, druidzi World of Warcraft, chcecie ożywić swoją formę podróżowania? Wraz z premierą aktualizacji WoW Patch 10.2 i strefy Emerald Dream, Druidzi otrzymali wiele kosmetycznych ulepszeń. Wśród nich jest formularz podróżny Auroral Dreamtalon.

Czym jest Auroral Dreamtalon w WoW Dragonflight?

Auroral Dreamtalon to forma podróży, którą Druidzi w WoW mogą zdobyć poprzez skonsumowanie przedmiotu. Po jego spożyciu Druidzi mogą odwiedzić zakład fryzjerski i zmienić preferowaną formę podróżowania. Wcześniej Druidzi mieli tylko kilka form podróżowania, jednakowych dla każdego Druida. Jednakże, ponieważ moda stała się istotną częścią rozgrywki końcowej WoW poprzez transmog, Druidzi otrzymali wiele możliwości w zakresie formy podróżowania. Aurora Dreamtalon jest jedną z takich opcji.

Jeśli grasz Druidem i masz dość ciągłego oglądania tego samego boga ziemi, warto przyjrzeć się tej formie.

Co zrobić przed zdobyciem Auroral Dreamtalon w WoW Dragonflight

Portal, który przeniesie Cię do Szmaragdowego Snu, znajdziesz na Równinach Ohn’ahran.
Aby otrzymać ten formularz, musisz mieć 70 poziom i ukończyć zadanie „Zew snu”. Nie jest to bardzo długie zadanie, ale żeby się do niego dostać, musisz osiągnąć maksymalny poziom.

Jak zdobyć Auroral Dreamtalon w WoW Dragonflight

Najpierw musisz zdobyć Kwitnące Nasienie od Talisy Whisperbloom. Ten nocny elf ma cotygodniową misję o nazwie „Kwitnące nasiona snów”.
Podczas tego zadania musisz zasadzić i wyhodować pięć snów. Po zasadzeniu każdego marzenia będziesz musiał poczekać trzy minuty, zanim będziesz mógł je zebrać. Po zebraniu wszystkich pięciu wróć do Talisy i odbierz nagrodę: Nasiono Kwiatu. Niestety, dostaniesz tylko jedną na tydzień i będziesz musiał tu wrócić, jeśli chcesz więcej. Po ukończeniu tego zadania będziesz musiał odwiedzić jej siostrę Sylvię Whisperbloom. W przeciwieństwie do swojej siostry Sylwia jest handlarzem, który handluje wyłącznie kwitnącymi kwiatami. Najlepsze jest to, że chętnie sprzeda Ci Znak Auroral Dreamtalon za jedno nasiono. Zapłać uroczej siostrze, użyj przedmiotu i ciesz się nową formą podróżowania – oczywiście po wyposażeniu go w najbliższym zakładzie fryzjerskim.

Sylvia Whisperbloom sprzedaje również Znak Borealnego Szponu Snów, potrzebny do zdobycia formularza podróżnego Borealnego Szponu Snów.
Jeśli wykorzystałeś nasiona kwiatów tygodnia, możesz także spróbować szczęścia, sadząc gigantyczne nasiona snów. Jeśli go splądrujesz i zaopiekujesz się nim, otrzymasz gigantyczną Marzycielską Nagrodę. Jeśli będziesz mieć szczęście, w jednej z tych nagród możesz znaleźć przedmiot Auroral Dreamtalon. Nie ma gwarancji, że ci się to uda, ale warto spróbować.

To wszystko, jeśli chodzi o uzyskanie formy Auroral Dreamtalon. Wyjdź tam i pokaż wszystkim w Azeroth, jakim jesteś stylowym duitem.
Miłej zabawy w WoW Dragonflight!

Źródło: www.bing.com