Zbliża się wydarzenie World of Warcraft: New Blackrock Eruption

World of Warcraft: Season of Discovery wkracza w końcową fazę, z mnóstwem nowej zawartości dla graczy. Jedną z nich jest erupcja Czarnej Skały. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Kontekst erupcji Czarnej Skały

Pierwszym wydarzeniem była Bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie przyszedł Krwawy Księżyc w fazie 2, wydarzenie PvP, które miało pewne problemy, ale zostało całkiem dobrze przyjęte.

Niestety, w fazie 3, zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione przez PvE Nightmare Incursion. Odbiór fanów był w dużej mierze negatywny i nie wrócą oni w tej samej formie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Co to jest wydarzenie erupcji Czarnej Skały

Erupcja Czarnej Skały będzie miała miejsce co dwie godziny, zaczynając od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zabójstwa w górach można zdobyć dużą premię honoru.

Warto zauważyć, że to wydarzenie wydaje się przebiegać znacznie płynniej niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy PvP z całego świata do walki w tym samym miejscu, motywując ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zaludnionych i ekscytujących spotkań.

Oczekuje się, że po początkowym rozmieszczeniu wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Płonące Stepy. Deweloper nie potwierdzi, czy dodatkowe nagrody lub zachęty pojawią się w tym samym czasie.

Zyski reputacji dzięki Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto wziąć udział w tym wydarzeniu, poza samą zabawą, jest zdobycie reputacji na koniec gry. Blackrock Eruptions wynagrodzi reputację Bractwa Torium i Władców Wody Hydraxian. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującej bibelotu odporności na ogień w reputacji Exalted, który powinien być bardzo przydatny w Stopionym Sercu.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostanie nagrodzone także złotem, co będzie kolejnym powodem do zaangażowania się. Planuje się, że będzie działać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć i nie wiadomo, co stanie się później z grą.

Źródło: www.bing.com