Zawód napisu w locie World of Warcraft Dragon. Co musisz wiedzieć i jak pobrać


W listopadzie 2022 roku świat World of Warcraft otrzymał dużą aktualizację lotu smoków, w której gracze zostali wprowadzeni na nowe Smocze Wyspy, nową rasę i klasy, a także znacznie zmodyfikowali system profesji, czyniąc go znowu aktualnym.

Przestudiowanie systemu profesji i wybranie kierunku, który jest Ci najbliższy, pomoże Twojej postaci rozwinąć przydatne aktywności i zarobić dodatkowe złoto.

Jeśli wcześniej ulepszyłeś swoją postać, ignorując farmę i nie masz wystarczającej liczby monet, aby w pełni dołączyć do aktualizacji lotu smoka, możesz kupić WoW Gold za pomocą Sky Coach – usługi, która pomaga graczom lepiej zrozumieć i wygodnie grać w World of Warcraft i inne nowoczesne gry Projekty MMO.

Wróćmy do inskrypcji, jako jednej z podstawowych profesji.

Inskrypcja to tworzenie rysunków, według których w przyszłości powstaną ekwipunek i broń, biżuteria i przedmioty pomocnicze.

Zmiany profesji inskrypcji w Dragonflight:

  1. Nowe przedmioty rzemieślnicze
  2. Specjalizacje
  3. Najlepszy wyścig startowy
  4. Zaktualizowany interfejs i wskazówki
  5. Umiejętności
  6. Jak ulepszać w Dragonflight

Nowe przedmioty rzemieślnicze

Mistrzowie profesji inskrypcji mogą teraz tworzyć przedmioty zwiększające statystyki dla każdej profesji rzemieślniczej.

Strong Alchemist’s Rod – Zwiększa wskaźnik profesji alchemika o 6 punktów.

Skrybowie nadal będą wytwarzać kostury, bibeloty z nowiu, wspomniane narzędzia dla siebie i rzemieślników z innych profesji oraz kontrakty w celu budowania reputacji z frakcjami.

Nowe przedmioty poprawiające jakość tworzonych przedmiotów w profesji nie wymagają wyposażenia przed procesem tworzenia, ponieważ system automatycznie wyposaży postać we wszystkie dostępne wzmacniacze i usunie je po zakończeniu procesu tworzenia przedmiotu.

Inskrybent będzie mógł tworzyć wzmacniające runy, przedmioty dekoracyjne i zwykłe wizytówki, które wśród graczy mają wartość od 25 000 złotych monet.

Specjalizacje

Na poziomie profesji 25 każdy rzemieślnik będzie miał możliwość specjalizacji poza zapisem ścieżki rozwoju postaci i wybranej profesji.

Specjalizacja sprawi, że postać stanie się mistrzem w swojej branży rzemieślniczej i wyróżni się spośród innych specjalistów. Aby wpompować nowe umiejętności, będziesz potrzebować ogromu wiedzy, którą możesz zdobywać co 7 dni na różne sposoby – od polowania, przez skrzynie, po samodzielne ich tworzenie.

Oznacza to, że po spędzeniu dużej ilości czasu możesz opanować wszystkie rodzaje specjalizacji, ale pierwszą rzeczą do zrobienia jest wybranie priorytetowego i przyjemnego dla siebie rodzaju rozwoju lub takiego, który przyniesie maksymalną ilość złota na starcie gra.

Najlepszy wyścig startowy

Pomimo tego, że wskaźniki rasowe są wartością warunkową, która niekoniecznie musi być czynnikiem decydującym o wyborze, charakterystyka poszczególnych ras pomoże graczom na pierwszym etapie – i to od Ciebie zależy, czy przywiążesz się do tej wartości, czy poziomu różnica z przedmiotami w grze, które zwiększają cechy.

Kul Tirans z frakcji Sojuszu dysponują zdolnością pasywną, która dodaje +2 do parametru wszystkich profesji dostępnych w grze.

Frakcja Nightborne of the Horde posiada umiejętność pasywną, która zwiększa ich Profesję Inskrypcji o +5 punktów.

Zaktualizowany interfejs i wskazówki

Wydanie aktualizacji Dragonflight do World of Warcraft przyniosło radykalne zmiany w interfejsie dla wszystkich profesji

Teraz podczas pracy z interfejsem dostępne są wskazówki, które pozwalają zrozumieć jakość przedmiotu, który otrzymasz, materiały, które będą potrzebne i ich jakość, a także zalecenia dotyczące wykorzystania posiadanych zapasów.

Gdy po raz pierwszy stworzysz dowolny przedmiot, otrzymasz specjalny odczynnik, który podniesie poziom wiedzy.

Poziom wiedzy pozwoli Ci stopniowo opanować wszystkie umiejętności i zdolności związane ze specjalizacją i stać się pełnoprawnym specjalistą w swojej dziedzinie.

Umiejętności

Każda profesja ma poziom umiejętności, a każdy przedmiot ma swój własny poziom, a ostateczna jakość dowolnego przedmiotu, który tworzy, zależy od umiejętności rzemieślnika.

Mistrzostwo jest kluczowym parametrem przy tworzeniu prawdziwie arcydzieł – to właśnie ta umiejętność jest czerpana z tworzenia przedmiotów i może być uzupełniona różnymi bonusami i ulepszeniami.

Jeśli monitorujesz jakość materiałów, a system podpowiada ci, jak prawidłowo je monitorować i brać tylko najwyższej jakości materiały eksploatacyjne oraz używać specjalnego sprzętu rzemieślniczego, który możesz wytworzyć lub kupić, wtedy twoja szansa na przedmiot najwyższej jakości znacznie wzrośnie i może wynosić od 20 do 85 procent.

Liczby szansy automatycznie uwzględnią pomocnicze wyposażenie jednostki, jeśli masz je w ekwipunku, ponieważ system automatycznie wyposaży wszystkie posiadane wzmacniacze i usunie je, gdy przedmiot zostanie utworzony.

Umiejętności drugorzędne, ale nie mniej ważne

Nadprodukcja – podczas tworzenia przedmiotu istnieje szansa na otrzymanie drugiego egzemplarza za darmo jako bonus.

Zaradność – pozwala radzić sobie z mniejszą ilością zasobów, niż wymaga przepis.

Inspiracja – daje szansę na zwiększenie skali tworzenia wysokiej jakości przedmiotu ze względu na wewnętrzny stan postaci. Wzmocnienie może nastąpić o jedną lub dwie skale od stanu standardowego, a szansa zależy od ogólnych umiejętności rzemieślnika.Źródło : https://www.dailygame.net/videogames/inscription-profession-in-world-of-warcraft-dragon-flight-what-you-need-to-know-and-how-to-download