Zastosowanie Głowy Reapera w WoW Classic

Zadanie „Żniwiarz”

Misja „Żniwiarz” to misja dostępna w strefie Shears w WoW Classic, która polega na odnalezieniu i pokonaniu Silithid Harvester w celu zdobycia jego głowy i dostarczenia jej Jornowi Skyseerowi w Obozie Taurajo.

Silithid Harvester to elitarny, rzadki wróg poziomu 24, którego można znaleźć w południowej sekcji Nożyc w WoW Classic.

Jeśli podczas wykonywania zadania w Nożycach znajdziesz Żniwiarza Silithidów, będziesz mógł rozpocząć zadanie po przeszukaniu potwora i oddaniu jego głowy, aby szybko awansować na wyższy poziom.

Lokalizacja Żniwiarza Silithidów i jego głowy

Żniwiarze Silithidów mają szansę odrodzić się gdzieś na drodze pomiędzy Obozem Taurajo a Razorbush Kraul w Nożycach, wokół współrzędnych [45, 71] w podsekcji Nożyc znanej jako Pole Gigantów. Zwykle mają 24 poziom, a ich rzadki status elitarny jest oznaczony srebrnym smokiem wokół ich nazwy, więc jeśli spotkasz takiego w pierwszej fazie Sezonu Odkryć w WoW Classic, prawdopodobnie będziesz miał trudności z pozbyciem się go. to samo. Jeśli jednak uda ci się go pokonać, możesz zebrać „Główkę Żniwiarza”, ważny przedmiot questowy.

Po zebraniu Głowy Żniwiarza możesz kliknąć przedmiot w swoim ekwipunku, aby aktywować zadanie „Żniwiarz”, które możesz dostarczyć Jornowi Skyseerowi w Obozie Taurajo.

Za zadanie „Żniwiarz” nie można zdobyć żadnych nagród fizycznych (takich jak sprzęt), ale można zdobyć trochę doświadczenia, dostarczając głowę Jornowi Skyseerowi.

Zalecenia

Zalecamy poszukać Silithidowego Żniwiarza w Nożycach na poziomie 23 lub 24 lub poczekać, aż druga faza Sezonu Odkryć zacznie się w zadaniu, jeśli ukończyłeś je na poziomie 25.

Źródło: www.bing.com