Zaskakujący powrót Sylvanas Windrunner w WoW

Chcesz ponownie przeżyć wspaniałą przeszłość Sylvanas Windrunner w World of Warcraft? Niedawny wyciek ujawnił nowy transmog, który pozwala wcielić się w Królową Banshee sprzed burzliwych wydarzeń w WoW Shadowlands. I powiem Wam, że jestem niezwykle podekscytowany.

Zbroja przeszłości

Według informacji podanych przez Wowhead, nadchodząca transmoga daje ci szansę na założenie kultowej zbroi Sylvanas. Dzięki wysokim naramiennikom ozdobionym czaszkami i fioletowym rękawicom ta zbroja jest jedyna w swoim rodzaju i nawiązuje do czasów Wrath of the Lich King. Jego napierśnik to słynna skrócona skóra ozdobiona zawieszkami, a spodnie są identyczne z modelem z epoki WotLK.

Naramienniki mają także charakterystyczne dla WotLK pióra, a podczas używania transmogu na krwawym elfie podobieństwo jest uderzające. Biorąc pod uwagę, że gram na swoim koncie Blood Elf Shadow Priest, jest to dla mnie prawdopodobnie najlepsza wiadomość roku.

Wowhead ostrzega nas jednak, że zbroja ta nie jest obecnie powiązana z żadnymi zdolnościami ani zaklęciami, więc nadal nie wiadomo, w jaki sposób Blizzard planuje ją wykorzystać. Pozostaję jednak pełen nadziei, bo spełniłoby to dla mnie marzenie geeka.

Wspomnienia i projekcje

Dlaczego jestem tak podekscytowany możliwością grania jako Sylvanas przed wydarzeniami z Shadowlands? Cóż, moim pierwszym dużym rozszerzeniem do WoW było Mists of Pandaria, ale nie miałem wystarczająco dużo pieniędzy, aby subskrybować, dopóki nie ukazało się Shadowlands. Chociaż rola Sylvanas w ogólnej historii WoW-a jest dość kontrowersyjna, zakochałem się w jej postaci grając w WotLK i Legion i szczerze żałuję, że nie wszystko potoczyło się dla niej inaczej.

Ale dość wspominania – Mroczna Pani nie aprobuje słabości. Zamiast tego zainstaluj najlepsze dodatki do WoW, aby być gotowym na wyzwania, które czekają na Ciebie w WoW Dragonflight 2.0. Mamy także listę rankingową poziomów WoW Dragonflight, idealną dla tych z Was, którzy byli z dala od gry przez jakiś czas, ale są zachwyceni oszałamiającą scenerią zupełnie nowego Emerald Dream.

Źródło: www.bing.com