Zaoszczędź do 30% na wybranych usługach gier – World of Warcraft – Wiadomości Blizzarda

Ciesz się zniżkami na usługi gier World of Warcraft już teraz

Nadszedł czas, aby zanurzyć się w świecie World of Warcraft i skorzystać z 30% zniżki na niektóre usługi związane z grami.Zmień imię, frakcję lub rasę po niższych kosztach i odkryj na nowo przyjemność z gry. Sprawdź poniżej wszystkie wspaniałe oferty i aktualne promocje na usługi związane z grami World of Warcraft.

Sprzedaż zmiany imienia i rasy

Imię Twojej postaci nie powinno pozostać zamrożone w czasie. Dzięki naszej ofercie specjalnej wybierz nową nazwę i odkryj siebie na nowo już dziś! Dzięki tej wspaniałej ofercie możesz zmienić imię swojej postaci w atrakcyjnej cenie. Niezależnie od tego, czy chcesz znaleźć nazwę, która będzie bardziej chwytliwa lub lepiej pasuje do Twojego stylu gry, możesz to teraz zrobić łatwo i niedrogo.

  • 1 zmiana za 7,00 USD (zamiast 10,00 USD)
  • 3 zmiany za 14,00 USD (zamiast 20,00 USD)
  • 6 lub 8 zmian za 35,00 USD

Kup pakiety do zmiany imienia i rasy już teraz i wykorzystaj je natychmiast lub zachowaj część na później. Odkryj na nowo przyjemność z gry, przyjmując nową tożsamość!

Aby uczcić uruchomienie tej usługi, skorzystaj ze specjalnej oferty zmiany nazwy, dostępnej przez ograniczony czas.

Awans po zmianie frakcji

Podążaj śladami innej frakcji i zyskaj 30% zniżki na jedną lub trzy zmiany frakcji. Dodatkowo do 14 listopada 2023 r. otrzymasz dwie dodatkowe zmiany frakcji w cenie sześciu dzięki naszym pakietom promocyjnym. Ta wspaniała oferta pozwala również na skorzystanie z bezpłatnych zmian rasy, aby dopasować ją do nowej frakcji.

  • 1 zmiana za 21,00 USD (zamiast 30,00 USD)
  • 3 zmiany za 42,00 USD (zamiast 65,00 USD)
  • 6 lub 8 zmian za 95,00 USD

Gotowy, aby zanurzyć się w nową przygodę? Zdobądź pakiety zmiany frakcji już teraz w sklepie Battle.net lub bezpośrednio w World of Warcraft, klikając przycisk Sklep na ekranie wyboru postaci.

Promocja transferu postaci

Skorzystaj ze świetnej zniżki na transfer postaci. Zaoszczędź 30% na zakupie transferu 1 lub 3 postaci, a także naszych pakietów transferów zawierających od 6 do 8 postaci, dostępnych w tej samej cenie, co nasz zwykły 6-pak. Dzięki tej ofercie możesz skorzystać z dwóch dodatkowych transferów postaci w cenie zwykłego 6-paku.

  • 1 przelew za 17,50 $ (zamiast 25,00 $)
  • 3 przelewy za 35,00 $ (zamiast 50,00 $)
  • 6 lub 8 przelewów za 80,00 $

Gotowy, aby rozpocząć nową przygodę? Zdobądź pakiety zmiany imienia i rasy, pakiety zmiany frakcji i transfery postaci już teraz w sklepie Battle.net lub bezpośrednio w World of Warcraft, klikając przycisk Sklep na ekranie wyboru postaci.

Zmień teraz swoje imię, frakcję lub rasę w atrakcyjnej cenie i wyrusz na nowe przygody w uniwersum World of Warcraft!

Źródło: news.blizzard.com