Zanurz się w intensywnej akcji 24 sierpnia — WoW Classic

Czy jesteś fanem World of Warcraft lub chcesz znaleźć fantastyczne uniwersum Azeroth? Przygotuj się więc na wyzwania, które czekają na Ciebie w nowym trybie Hardcore w WoW Classic, który rozpocznie się 24 sierpnia.

Zasady są proste, ale bezwzględne

W tym trybie hardcore liczy się każda akcja, a śmierć jest ostateczna. Gdy zostaniesz pokonany przez środowisko lub przez innych graczy, będziesz musiał stworzyć nową postać i zacząć od początku. Duchowi uzdrowiciele nie będą tam, aby przywrócić cię do życia. Żadne zmartwychwstanie nie jest możliwe, więc bądź przygotowany na konsekwencje swoich wyborów.

Zrób wszystko, aby grać w trybie hardcore

Aby rozpocząć przygodę z grą Hardcore w WoW Classic, wykonaj następujące proste kroki:

  1. Zaktualizuj sterowniki karty graficznej komputera.
  2. Uruchom aplikację Battle.net, która zaktualizuje się w razie potrzeby.
  3. Utwórz konto Battle.net, jeśli jesteś nowym graczem lub chcesz zacząć od nowa.
  4. Wybierz World of Warcraft z listy dostępnych gier.
  5. Otrzymujesz dostęp do trybu Hardcore WoW Classic z istniejącą subskrypcją World of Warcraft, nie jest wymagany żaden dodatkowy zakup.
  6. Z menu rozwijanego „Wersja gry” nad przyciskiem „Graj” wybierz opcję World of Warcraft Classic, a następnie kliknij przycisk Instaluj.
  7. Poczekaj na zakończenie instalacji, kliknij „Graj” i wybierz jeden z królestw dostępnych w zakładce Hardcore.
  8. Stwórz nową postać i wskocz do gry, starając się przeżyć.

Dostęp do serwerów Hardcore WoW Classic jest zawarty w Twojej subskrypcji World of Warcraft, nie są wymagane żadne dodatkowe wydatki. Aby zapoznać się z wymaganiami systemowymi komputerów PC i Mac, odwiedź naszą stronę pomocy technicznej.

Nie możemy się doczekać, aż Obrońcy Azeroth przeżyją wszystkie niebezpieczeństwa, jakie czekają na nich na serwerach WoW Classic Hardcore.

Lok’tar ogar!

Źródło: www.wowhead.com