Zamów Warcraft Rumble w przedsprzedaży w Apple App Store już teraz – Wiadomości Blizzarda

Przygotuj się na ekscytującą rozgrywkę w Warcraft Rumble™! Nie minie dużo czasu, zanim wszyscy na całym świecie będą mogli zanurzyć się w radosnym chaosie tej gry. Gracze mogą teraz po raz pierwszy na świecie zamówić grę w przedsprzedaży w sklepie Apple App Store!

Dodaj więcej radości dzięki mechanicznym cudom

Jeśli zarejestrujesz się w przedsprzedaży w sklepie Google Play lub złożysz zamówienie w przedsprzedaży w sklepie Apple App Store, otrzymasz cztery naprawdę niesamowite przedmioty, których możesz użyć na polu bitwy lub spersonalizować swoje konto, gdy gra będzie dostępna.

Skórka Mecha Kobolda, portret Mecha Kobolda, skórka Mecha Tower,

oraz emotikon Mecha Kobold.

Zarejestruj się w przedsprzedaży lub zamów już dziś

Zarejestruj się już dziś na oficjalnej stronie Warcraft Rumble, aby otrzymać powiadomienie o oficjalnej premierze. Użytkownicy Androida mogą dokonać wstępnej rejestracji, odwiedzając Sklep Google Play, a użytkownicy Apple mogą już teraz składać zamówienia w przedsprzedaży w Apple App Store!

Minimalne wymagania systemowe dla Warcraft Rumble

Dostępne na iOS i Androida.

iOS

  • iPhone’a 6s i nowszych
  • iOS 13 i nowsze
  • 2 GB RAM i więcej

Android

  • Procesor – Snapdragon 675 / Exynos 8890 i nowszy
  • Karta graficzna – OpenGLES 3.1 i nowsze
  • Adreno 612 / Mali-T880 MP12 i nowsze
  • Android 5.1 (poziom API 22) i nowsze
  • 3 GB RAM i więcej

Przygotuj się na naciśnięcie tego przycisku, załaduj swoje ulubione figurki i zanurz się w ekscytującej akcji Warcraft Rumble.

Aby być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami o Warcraft Rumble, odwiedź oficjalną stronę internetową i śledź nas na naszych kanałach społecznościowych Instagram, Twitter, YouTube, Facebook i Twitch.

*Umiejętności są dostępne przez dwa tygodnie po oficjalnej premierze Warcraft Rumble dla wszystkich graczy, którzy grają w Warcraft Rumble w tym czasie i pokonają Hoggera na koniec samouczka.

Źródło: news.blizzard.com