Zabawny i niegodziwy nowy exploit World of Warcraft

Nowe osiągnięcia w World of Warcraft: najokrutniejsze ze wszystkich

World of Warcraft dodał niedawno w swojej najnowszej aktualizacji kilka nowych osiągnięć, a jedno z nich jest szczególnie okrutne. Aby zdobyć to osiągnięcie, gracze muszą dwukrotnie wyśmiewać Nefariana, jednego z kultowych bossów rajdowych w World of Warcraft.

Aktualizacja 10.1.7 wniosła do World of Warcraft wiele nowej zawartości, w tym przegląd osiągnięć związanych z profesją. Dodał nowe kategorie osiągnięć dla każdej profesji, a także wiele zadań do wykonania przez graczy. Niektóre z tych osiągnięć działają wstecz, ale większość z nich należy wykonać od zera, teraz, gdy aktualizacja jest już dostępna.

Jedno z tych nowych wydawnictw nosi tytuł „It’s Just Cruel”. Aby go zdobyć, gracze muszą pokonać Nefariana w Blackwing Lair, a następnie w Blackwing Descent, „aby przekazać wiadomość”, mając na sobie Onyxia Scale Cloak – przedmiot wykonany ze szczątków jej siostry, Onyxii, kolejnego kultowego bossa rajdowego w World of Warcraft . Choć technicznie sklasyfikowane jako osiągnięcie związane z obróbką skóry ze względu na wytworzenie płaszcza z onyksowej łuski, gracze mogą zdobyć to zabawne nowe osiągnięcie bez konieczności posiadania profesji.

Osiągnięcie, które jest zarówno zabawne, jak i wyjątkowe

Nefarian to zły syn Deathwinga, światowej sławy złoczyńcy z World of Warcraft, znanego z eksperymentów umysłowych i okrucieństwa. W międzyczasie jego siostra Onyxia osłabiła miasto Stormwind, organizując śmierć jego królowej i porwanie króla. Mimo to dwukrotne zabicie Nefariana, mając na sobie pelerynę wykonaną z łusek jego siostry, jest zarówno podłe, jak i zabawne.

Wielu fanów WoW-a było zachwyconych tym osiągnięciem. Niektóre z tych nowych działań wymagają dużo monotonnej pracy, jak na przykład odblokowanie nowych okularów kosmetycznych dla inżynierów w World of Warcraft, ale „To jest po prostu okrutne” jest zarówno zabawne, jak i wyjątkowe pod względem sposobu, w jaki jest to osiągane. Czytając tekst osiągnięcia, gracze mogą się domyślić, że twórcy bawili się przy nim równie dobrze, jak gracze World of Warcraft, gdy je zdobyli.

Płaszcz z onyksowej łuski: Dochodowy przedmiot dla kaletników

Płaszcz Onyxia Scale ma zaskakujące znaczenie we współczesnym WoW-ie, biorąc pod uwagę jego dwudziestoletnie istnienie. Specjalna skrzynia znajdująca się w kalderze Zaqali w jaskini Zaralek zawiera zabawkę kosmetyczną, którą można otworzyć tylko wtedy, gdy gracze World of Warcraft mają na sobie pelerynę. Pierwotnie był on używany do ochrony graczy przed atakami Płomienia Ognia w Legowisku Blackwinga, więc logiczne jest, że Płaszcz Onyksjowej Łuski pozwalał graczom otworzyć skrzynię pokrytą śmiercionośnymi płomieniami. Pomiędzy skrzynią w Jaskini Zaralek a tym nowym osiągnięciem kaletnicy chcący szybko zarobić pieniądze mogą rozważyć wykonanie płaszczy z onyksowej łuski i sprzedaż ich na rynku aukcyjnym.

World of Warcraft jest dostępny na PC.

Źródło: www.bing.com