Year of the Rabbit: Nowy ujawniony wierzchowiec może wskoczyć do WoW Classic i Dragonflight


Usuwając zło i wprowadzając dobro, Nowy Rok Księżycowy jest symbolem nadziei i odnowy. W szczególności Rok Królika wydaje się obiecującym rokiem wypełnionym długowiecznością, pokojem i dobrobytem. Aby uczcić nowy początek z naszymi wschodnimi przyjaciółmi, Świat Warcrafta gracze najprawdopodobniej będą mieli okazję zebrać nowego wierzchowca królika.

Nie będzie to dla nikogo zaskoczeniem Łał graczy, że ostatnim ujawnionym wierzchowcem jest królik, ponieważ otrzymaliśmy już wskazówkę od Blizzard Entertainment — sylwetka królika na obrazku promocyjnym, co oznacza, że ​​wszyscy posiadacze 12-miesięcznej subskrypcji otrzymają tego wierzchowca bez konieczności ponownego kupowania go w sklep. Najnowsze przecieki wykazały, że królik i wierzchowiec skaczą po plikach gry. Zarówno zwierzę, jak i wierzchowiec zostały przeszukane Wrath of the Lich King Classic 16 stycznia .

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Pomimo tego, że wierzchowca i zabawkę znaleziono tylko w Klasycznyspołeczność ma podejrzenia, że ​​królik się tam uda Smocze stado także ze względu na grafikę promocyjną i sylwetkę królika.

Ponadto Blizzard w przeszłości wykorzystywał każdą okazję do promowania Księżycowego Nowego Roku, oferując graczom co roku inspirowane Nowym Rokiem wierzchowce, w tym Shu’Zen, Hogrus, Squeakers, Lucky Yun i Wen Lo.

Tak więc, jeśli weźmiemy pod uwagę przywiązanie Blizzarda do Księżycowego Nowego Roku i wskazówki dotyczące sylwetki, gracze najprawdopodobniej będą wskakiwać na nowe królicze wierzchowce po obchodach 22 stycznia.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c6645d49bc452a8dc4ce39c6422e3c&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fnew-leaked-mount-is-hopping-its-way-to-wow-classic-and-dragonflight&c=10038566026223145535&mkt=fr-fr