Wymagania World of Warcraft XP zostały zmniejszone w Dragonflight


Twórcy World of Warcraft dokonali dużej zmiany w nowym dodatku.

Blizzard zmniejszył wymagane PD z poziomu 1 do poziomu 60 w Dragonflight nawet o 70 procent na niektórych poziomach. Według danych Wowhead osiągnie spadek średniego doświadczenia o 56,9 proc.

Zmiany w doświadczeniu są obecnie dostępne w Dragonflights Alpha, a zatem są wstępne i mogą ulec zmianie przed rozpoczęciem rozszerzenia w grudniu 2016 roku.

Obraz za pośrednictwem Wowhead.

Blizzard zmienia limit poziomu Dragonflight z 60 na 70. Nowy dodatek eksploruje ojczyznę przodków smoków w pierwszej połowie gry. Ten nowy obszar pozwala im odkrywać pięć nowych stref, w tym: Forbidden Reach, The Budzące się buty, Ohnahran Plains, The Azure Span i Thaldraszusand.

Twórcy wprowadzili zgniatacz poziomów w rozszerzeniu Shadowlands w 2020 roku, zmieniając sposób, w jaki gracze zwiększali swoją moc w miarę zdobywania doświadczenia i zdobywania poziomu. Limit poziomu wzrósł ze 120 w Battle for Azeroth do 60 w Shadowlands.

Nowe zmiany w zasadach Dragonflight XP sprawią, że zdobywanie poziomów będzie szybsze niż kiedykolwiek. W Krainach Cieni w regionie szybkie ulepszenie do 50 zajęło znacznie mniej czasu niż poprzednie dodatki. Ta zmiana XP pozwoli graczom stworzyć alternatywę i cieszyć się końcem gry w bardziej rozsądnym tempie.

Chociaż Blizzard nie potwierdził oficjalnej daty premiery Dragonflight, oczekuje się, że rozpocznie się ona pod koniec roku. Z rozszerzeniem, które ma nastąpić w grudniu.Źródło : https://game-news24.com/2022/08/05/world-of-warcraft-xp-requirements-were-slashed-in-dragonflight/