Wyjaśniono pochodzenie premii Tradera w World of Warcraft

Niespodzianka w postaci nagrody World of Warcraft w styczniowym sklepie

Nagroda Trader’s Tender, którą gracze World of Warcraft otrzymali w tym miesiącu, jest w rzeczywistości nagrodą za osiągnięcie Entuzjasta punktu handlowego. Oznacza to, że gracze, którzy zdobędą nagrody z Dziennika Podróżnika przez 12 miesięcy, otrzymają także dodatkowe 500 Przetargów Kupca do wykorzystania w Sklepie.

Ta dodatkowa waluta nie została wymieniona jako nagroda, co doprowadziło niektórych graczy do przekonania, że ​​był to niezamierzony błąd. Jednakże w rzeczywistości była to zamierzona nagroda od World of Warcraft i gra stara się naprawić błąd w opisie osiągnięcia.

Nagrody za osiągnięcie Trader’s Tender ze sklepu WoW

Wielu graczy ucieszyło się z odpowiedzi na pytanie, skąd wzięła się ta waluta. Wielu wierzyło, że World of Warcraft dodało tę opcję ze względu na mieszany odbiór nagrody za darmowy miesiąc, ale fakt, że wielu graczy jej nie otrzymało, zaniepokoił ich możliwym błędem. Teraz gracze mogą się doczekać otrzymania dodatkowej waluty z oferty kupca po zdobyciu osiągnięcia Entuzjasta punktu handlowego.

Otwarcie pierwszego sklepu miało miejsce w lutym 2023 r., co oznacza, że ​​styczeń jest 12 miesiącem, w którym gracze mogą otrzymać darmową nagrodę, dzięki której mogą zdobyć to osiągnięcie już teraz. Gracze, którzy opuścili miesiąc w zeszłym roku, otrzymają tę premię 500 Przetargu Kupca, a także przemieniony zestaw Ciężar Nieubłaganej Sprawiedliwości, gdy zdobędą swoją 12. nagrodę. Dodatkowo, po premierze Seeds of Renewal 16 stycznia, otrzymają oni dwie kolejne wersje kosmetyku z motywem Guardiana, który nie zmienia koloru w zależności od pory dnia.

Źródło: gamerant.com