Wyjaśnienie World of Warcraft Trading Post — jak zdobywać żetony przetargowe i ukończyć wyzwania


Punkt handlowy został dodany do World of Warcraft, zapewniając darmowe nagrody kosmetyczne dla tych, którzy ukończą określone wyzwania i zalogują się co miesiąc.

Aby pomóc Ci dowiedzieć się, co dokładnie dzieje się z najnowszym narzędziem WoW do utrzymywania graczy, napisaliśmy ten szybki i konkretny przewodnik o tym, jak zarobić Przetarg kupca, ile możesz uzyskać miesięcznie, gdzie znaleźć sprzedawcy punktów handlowych dla Przymierza i Hordy i nie tylko.

Oprócz Punktu Handlowego, w Dragonflight dodano kilka nowych funkcji!

Co to jest punkt handlowy?

Dwóch sprzedawców i wyświetlacz, to proste!

Punkt handlowy World of Warcraft to nowa funkcja dodana do gry 1 lutego 2023 r. Działa jako przepustka bojowa do gry, darmowy system postępów, w którym gracze mogą wykonywać comiesięczne wyzwania za walutę o nazwie Trader’s Tender. Dzięki Trader’s Tender możesz kupić wybór obracających się elementów kosmetycznych od sprzedawcy z punktu handlowego.

Kosmetyki te pojawiają się i znikają ze sklepu co miesiąc, a niektóre z droższych nagród pozostają dostępne przez okres do trzech miesięcy. Jeśli przegapisz określoną nagrodę, której naprawdę chciałeś, nie martw się, ponieważ nic nie zostanie trwale usunięte z rotacji placówki handlowej, po prostu trafi do skarbca i powróci kiedyś w przyszłości.

W związku z tym jest mniej fomo (strachu przed przegapieniem), jak w przypadku zwykłych przepustek bitewnych. Jest również bezpłatny dla wszystkich graczy, ponieważ już płacisz za subskrypcję World of Warcraft. Krótko mówiąc, punkt handlowy to dobry sposób na zdobycie nowych i powracających broni, zbroi, zwierzaków i wierzchowców.

Gdzie jest punkt handlowy dla graczy Przymierza i Hordy

Gracze Przymierza mogą znaleźć punkt handlowy w Stormwind, w Dystrykcie Magów. Jest tuż obok The Stockades, nad rzeką.

Jeśli jesteś członkiem Hordy, będziesz chciał rzucić się do Doliny Siły. Na parterze, przy windzie po zachodniej stronie, znajdziesz punkt handlowy.

Oba punkty handlowe mają dwóch sprzedawców i takie same nagrody niezależnie od frakcji, więc nie przejmuj się zbytnio, że coś przegapisz z powodu wybranej strony.

Jak zdobyć Przetarg handlarza

Menu nagród dla handlu psot w World of Warcraft

Jest wiele do zdobycia dla tych, którzy chcą poświęcić czas.

Przetarg handlarza to waluta powiązana z Punktem Handlowym, za którą wydasz, aby zbierać różne przedmioty kosmetyczne wystawione na sprzedaż. W związku z tym ci, którzy chcą zebrać jak najwięcej, będą chcieli zarobić maksymalną kwotę każdego miesiąca.

W sumie gracze mogą domyślnie zarobić do 1000 Trader’s Tender miesięcznie. Nie obejmuje to 500 Trader’s Tender, które zdobywasz za posiadanie World of Warcraft: Dragonflight, ani 500 Trader’s Tender, które zdobywasz za ukończenie zadania wprowadzenia do Punktu Handlowego.

Zarabiasz 500 Kupców miesięcznie za samo zalogowanie. Pozostałe 500 Kupców można zdobyć, wypełniając różnorodne miesięczne misje Punktów Handlowych, które są dostępne. Zmieniają się one co miesiąc, więc będziesz chciał śledzić, co jest dostępne.

Krótko mówiąc, oto wszystkie źródła oferty kupca:

  • 500 – logowanie (miesięcznie)
  • 500 – wykonywanie zadań Punktu Handlowego (co miesiąc)
  • 500 – posiadanie World of Warcraft: Dragonflight (jednorazowo)
  • 500 – ukończenie zadania wprowadzającego do Punktu Handlowego (jednorazowo)

Na tym kończymy nasz przewodnik po punkcie handlowym w World of Warcraft! Aby uzyskać więcej przewodników, zapoznaj się z naszymi artykułami na temat wszystkich lokalizacji glifów Dragonflight, a także z naszym przewodnikiem poziomowania World of Warcraft Dragonflight.

Źródło : https://www.vg247.com/world-of-warcraft-trading-post-explained-how-to-earn-tender-tokens-and-complete-challenges