Jak naprawić kod błędu World of Warcraft blz51903006 – poradnik.

Jak rozwiązać kod błędu World of Warcraft blz51903006

Wyświetlenie kodu błędu WoW blz51903006 może być frustrujące. W końcu prawdopodobnie miałeś pracowity dzień w pracy lub szkole i po prostu chcesz się zrelaksować, wykonując kilka zadań, łącząc siły z innymi, aby przejść kilka rajdów lub relaksując się w tawernie ze znajomymi online. Niestety, takie problemy techniczne mogą przeszkadzać i zakłócać plany przestojów, a tego nikt nie chce. Dlatego naszym celem jest pomóc Ci ustalić, co oznacza kod błędu gry MMORPG, i wszelkie potencjalne poprawki na wypadek, gdyby był to problem, który musisz rozwiązać na swoim urządzeniu.

Co to jest kod błędu WoW blz51903006

Kod błędu WoW blz51903006 to problem z łącznością z procesem logowania. Jest bardzo prawdopodobne, że jeśli nagle zobaczysz ten błąd, coś jest nie tak z serwerem Blizzarda w Twojej okolicy, więc musisz poczekać, aż problem zostanie rozwiązany po ich stronie.

Sprawdź aktualny stan serwerów

Możesz sprawdzić aktualny stan serwerów, sprawdzając plik BlizzardCS Americas Twitter uwzględnić wszelkie awarie w Ameryce Północnej lub BlizzardCS EU Twitter uwzględnić problemy z połączeniem w Europie. Niestety Australia nie ma dedykowanego konta obsługi klienta, więc prawdopodobnie będziesz musiał zgadnąć, czy w Twojej okolicy jest awaria, sprawdzając, czy inni gracze mają ten sam lub podobny kod błędu.

Jak naprawić kod błędu WoW blz51903006

Oficjalna strona pomocy technicznej World of Warcraft mówi, że jeśli masz błąd blz51903006, oto jak go naprawić:

  1. Zresetuj urządzenie sieciowe, aby upewnić się, że nie jest zalane danymi.
  2. Osoby korzystające z połączenia bezprzewodowego powinny, jeśli to możliwe, wypróbować połączenie przewodowe z kablem Ethernet, aby sprawdzić, czy działa lepiej.
  3. Upewnij się, że sterowniki i system operacyjny są aktualne.
  4. Zwolnij i odnów swój adres IP oraz opróżnij DNS, aby rozwiązać konflikty sieciowe.
  5. Zamknij wszystkie inne aplikacje, aby zwolnić zasoby i rozwiązać wszelkie konflikty oprogramowania.

Jak zwolnić i odnowić IP oraz opróżnić DNS

Jest to stosunkowo skomplikowany proces, ale wykonując poniższe kroki co do joty, nie powinieneś niczego zepsuć.

  1. Na pulpicie naciśnij klawisz Windows i wpisz „CMD”. Spowoduje to wyświetlenie aplikacji Wiersz polecenia.
  2. Kliknij go prawym przyciskiem myszy i wybierz „Uruchom jako administrator”.
  3. Wpisz „ipconfig/release” w wierszu polecenia i naciśnij enter. Poczekaj, aż otrzymasz potwierdzenie, że adres IP został zwolniony.
  4. Wpisz „ipconfig/renew” w wierszu polecenia i naciśnij enter. Poczekaj na wiadomość potwierdzającą, że adres IP został przywrócony.
  5. Zamknij wiersz polecenia i otwórz World of Warcraft, aby spróbować zalogować się ponownie.

Co zrobić, jeśli kod błędu WoW blz51903006 nadal się pojawia

Przy odrobinie szczęścia kod błędu WoW blz51903006 powinien zostać rozwiązany w ciągu kilku godzin. Jeśli nadal masz problemy i nie ma wyraźnego powodu, zalecamy zgłoszenie problemu bezpośrednio do Blizzarda i poinformowanie go o krokach, które już podjąłeś, aby samodzielnie rozwiązać problem.

Podsumowanie

Jeśli masz kod błędu WoW blz51903006, nie martw się – istnieją sposoby, aby go rozwiązać. Najpierw zalecamy sprawdzenie stanu serwerów Blizzarda, aby upewnić się, że problem nie jest po ich stronie. Następnie wykonaj kroki naprawy, takie jak zresetowanie urządzenia sieciowego, zwolnienie i odnowienie adresu IP oraz opróżnienie DNS. Jeśli problem nadal występuje, skontaktuj się bezpośrednio z Blizzardem, aby uzyskać pomoc. Pamiętaj, że techniczne problemy są częścią gry, ale zawsze istnieją sposoby, aby je rozwiązać.

Źródło: PCGamesN