Wydarzenie z okazji 19. rocznicy World of Warcraft: wzmocnienie doświadczenia, nowy wierzchowiec i nie tylko

Nagrody urodzinowe w World of Warcraft

Wydarzenie rocznicowe, które potrwa do 7 grudnia, oferuje graczom możliwość zdobycia darmowych nagród, w tym nowego wierzchowca Azure Worldchiller. Gracze otrzymają osiągnięcie, 200 wirujących odznak, wzrost doświadczenia i reputacji o 19% oraz wierzchowca Lil’ Frostwing.

Wydarzenie obejmuje również takie atrakcje, jak Stara Dolina Alterac, w której gracze mogą zdobyć więcej wirujących odznak, osiągnięć oraz specjalnych przedmiotów i wierzchowców, a także minigry i wyzwania z bossami światowymi.

Nowe nagrody i możliwości

19. rocznica World of Warcraft przynosi graczom nowe nagrody, prezenty i możliwości. Logując się w okresie rocznicowym, zdobędziesz osiągnięcie i prezent zawierający 200 wirujących odznak, 19% premii do doświadczenia i reputacji oraz wierzchowca Lil’ Frostwing. Gracze mogą także pokonać limitowanego światowego bossa Doomwalkera, aby zdobyć więcej wirujących odznak, sprzęt do nadrabiania zaległości i nowego wierzchowca Azure Worldchiller.

Nie przegap !

Azure Worldchiller to niebieska przeróbka wierzchowca Obsidian Worldbreaker z motywem Deathwinga z okazji 15. rocznicy World of Warcraft, a Lil’ Frostwing to lodowa przeróbka zwierzaka Lil’ Deathwing z edycji kolekcjonerskiej Cataclysm. Dzięki darmowemu zwierzakowi i wierzchowcowi, których szansa na wypadnięcie wynosi 100%, te przedmioty kolekcjonerskie World of Warcraft są łatwe do zdobycia i są obowiązkowe dla każdego gracza – zwłaszcza, że ​​Azure Worldchiller będzie mógł korzystać z dynamicznego lotu w The War Within.

Inne atrakcje podczas wydarzenia

Alterac Valley of Olde daje graczom szansę powrotu na kultowe pole bitwy PvP, aby zdobyć więcej niesamowitych odznak, osiągnięć oraz specjalnych przedmiotów i wierzchowców. Gracze mogą kupować przedmioty z poprzednich wydarzeń, w tym zwierzaki Corgi Pup i Timeless Mechanical Dragonling oraz wierzchowca Illidari Doomhawk od Historyka Ma’diego, sprzedawcy wydarzenia. Jaskinie Czasu są pełne minigier, koncertów i konkursów z ciekawostkami, w których gracze mogą brać udział lub rzucić wyzwanie starym bossom World of Warcraft występującym w wyprawie The Originals, aby zdobyć więcej kosmetyków i wirujących odznak.

Gracze zdecydowanie powinni zalogować się i pokonać Wędrowca Zagłady przynajmniej raz w czasie trwania wydarzenia, ale każda postać otrzymuje 200 darmowych Odznak Wirowania, dlatego dobrym pomysłem jest zalogowanie się do każdego ze swoich altów w World of Warcraft przynajmniej raz.

Zwiększenie doświadczenia i reputacji o 19% trwa do końca wydarzenia i działa nawet w przypadku nowej frakcji Sławy Obserwatorów Snów, więc gracze powinni upewnić się, że wykorzystają w pełni to, co wydarzenie ma do zaoferowania.

Źródło: gamerant.com