Badacze pod ostrzałem w Dragonflight – jak ukończyć? Cele, nagrody, jak zacząć. Przewodnik po World of Warcraft.

Jak ukończyć Badacze pod ostrzałem w Dragonflight?

Nadszedł 2. sezon World of Warcraft Dragonflight, a wraz z nim kilka nowych światowych wydarzeń, które gracze mogą wyśledzić i ukończyć. Jaskinia Zaralek szczyci się nowym wydarzeniem o nazwie Badacze pod ostrzałem, którego ukończenie będzie warte twojego czasu.

Jakie są cele Badacze pod ostrzałem?

Celem wydarzenia jest pomoc naukowcom w zniesieniu blokady, a odbywa się to poprzez ukończenie dwóch faz. Pierwsza faza to wykonywanie zleconych zadań, bardzo podobnie do wprowadzonej na początku dodatku uczty Tuskarrów. Druga faza to pokonani wrogowie, a następnie finałowy boss, znowu podobny do uczty.

Jakie są nagrody za Researchers Under Fire w WoW?

Nagrody za wydarzenie różnią się w zależności od tego, ile razy to zrobisz, ponieważ zwroty są malejące. Mój pierwszy raz dał mi Prezent Zadłużonego Naukowca, który zawierał 60 Odkopanych Pachnących Monet, Płaszcz Głębokiego Kamienia na ścieżce ulepszeń Bohatera i 200 Zapasów Smoczej Wyspy. Jest to zdecydowanie dobre wydarzenie, gdy zobaczysz, że jest to duże wzmocnienie twojego sprzętu na początku sezonu. Wraz z upływem sezonu będzie on stawał się coraz mniej wartościowy, ale ponieważ jego ukończenie nie zajmuje dużo czasu, na razie warto się nim zająć.

Jak zacząć Badacze pod ostrzałem w Dragonflight?

Światowe wydarzenie przenosi graczy do Jaskini Zaralek, nowej strefy dodanej w aktualizacji Dragonflight 10.1. Jest oznaczony ikoną klaksonu na mapie i działa na czasomierzu. Trwa pół godziny i będzie się obracać co godzinę.

Jak uzyskać więcej przewodników po World of Warcraft?

Aby uzyskać więcej przewodników po World of Warcraft, sprawdź Jak naprawić problemy z wydajnością i zacinaniem się WoW Dragonflight w profesjonalnych przewodnikach po grach.

Źródło: Pro Game Guides.