Wydarzenie rocznicowe World of Warcraft powoduje pojawienie się bossów Starego Świata ze słodkimi łupami


Gracze World of Warcraft mogą świętować 18. rocznicę tytanicznego MMO, walcząc z bossami starego świata o sprzęt, wierzchowce i nie tylko.


Przez ograniczony czas, World of Warcraft gracze mogą walczyć z kilkoma staroświeckimi bossami światowymi w całym Azeroth, aby zdobyć specjalne łupy. Ci szefowie to tylko jedna część World of Warcrafttrwająca 18. rocznica imprezy.


Tegoroczne wydarzenie jubileuszowe dla World of Warcraft jest podobny do zeszłorocznego, choć przyszedł nieco wcześnie, aby nie przeszkadzać w uruchomieniu Smocze stado. Podczas rocznicy gracze mogą kupować ekskluzywne kosmetyki i sprzęt, zwiększać doświadczenie oraz brać udział w specjalnych wydarzeniach PvP i PvE. Impreza jubileuszowa rozpoczęła się 6 listopada i potrwa do 27 listopada, dzień wcześniej Smocze stado krople.

GAMERANT WIDEO DNIA

ZWIĄZANE Z: Gracz World of Warcraft osiąga 50 poziom w 4 godziny

Wśród wielu wydarzeń dla World of Warcraft rocznicę, wokół Azeroth pojawia się kilku bossów ze starego świata. Bossowie ci upuszczają swoje oryginalne łupy, z których większość ma na wpół unikalny wygląd, ale dostrojono je do poziomu przedmiotu 272, aby można było ich używać podczas zdobywania poziomów Smocze stado. Wśród bossów niesławnego Doomwalkera można spotkać w Tanaris, gdzie również upuszcza on zabawkę Doomwalker Trophy Stand i wierzchowca Illidari Doomhawk ze 100% współczynnikiem. Gracze mogą również polować na Lorda Kazzaka w Strzaskanych Ziemiach, Azuregosa w Azsharze i Smoka Koszmaru w Kniei Zmierzchu, Ostępów, Ashenvale i Feralas, w zależności od tego, który z czterech smoków pojawi się tego dnia.

Gracze mogą otrzymać misję pokonania Doomwalkera od World of Warcraft fan ulubionego brązowego smoka Chromie w Jaskiniach Czasu i pokonanie innych bossów ze stolic ich frakcji. Zadania te zapewniają 150 Zakrzywionych Czasu Odznak, które można wymienić na specjalne nagrody rocznicowe z Jaskiń Czasu. Bossowie mają codzienną blokadę łupów, podczas gdy same zadania są cotygodniowe.

Podczas gdy gracze są trochę rozczarowani World of Warcraft nie dodałem zbyt wiele nowych treści od zeszłorocznego wydarzenia rocznicowego, jest to w większości zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że ciężko nad tym pracowano Smocze stado. Dodatkowa okazja do zdobycia sprzętu przez ograniczony czas, zwłaszcza Illidari Doomhawk, jest również dobrą rzeczą, ponieważ fani, którzy wrócili do gry Smocze stado być może nie miał takiej szansy w zeszłym roku.

World of Warcraft trwające wydarzenie z okazji 18. rocznicy będzie przebiegać równolegle z drugą fazą Smocze stado wstępna aktualizacja rozpoczynająca się 15 listopada. Pozwoli to graczom uczestniczyć w światowym wydarzeniu Primal Storms w całym Azeroth. Gracze wkrótce zobaczą dracthyr Evokers wznoszące się do bitwy z bossami świata rocznicowego, ponieważ będą one również grywalne. Dodatkowo pierwszy Smocze stado loch Uldaman: Legacy of Tyr zostanie uruchomiony. Gracze będą mieli jeszcze dwa tygodnie na wzięcie udziału we wstępnym patchu i jubileuszowym wydarzeniu wcześniej Smocze stado pełne uruchomienie.

World of Warcraft jest już dostępny na PC. Smocze stado startuje 28 listopada.

WIĘCEJ: World of Warcraft Dragonflight – kiedy rusza zawartość przedpremierowa The Primal StormsŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=636da5d6c5754419ad122caba19bcfde&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-18th-anniversary-event-old-world-bosses-loot%2F&c=7751760438905942042&mkt=fr-fr