Wydarzenie rocznicowe Hearthstone w WoW: tydzień 11–18 marca

Nadchodzące wydarzenia w tym tygodniu w World of Warcraft

Co tydzień przewidujemy, co wydarzy się w World of Warcraft, dzielimy się najnowszymi wiadomościami i informujemy Cię bajt po bajcie. W tym tygodniu Hearthstone skupia się na świętowaniu 10. rocznicy istnienia w Tawernie, a 29 lutego WoW Hardkor uruchamia tryb Self-Found.

World of Warcraft dołącza do obchodów 10. rocznicy Hearthstone

Dołącz do obchodów 10. rocznicy Hearthstone rozpoczynających się 11 marca. Gracze mogą zalogować się do Hearthstone, aby bezpłatnie odebrać nowego wierzchowca Fiery Hearthsteed w World of Warcraft!* Dodatkowo gracze mogą wziąć udział w specjalnych meczach „Hearthstone” w stolicach w dniach 11–18 marca. Wytrzymaj wystarczająco długo i zmierz się ze specjalnym spotkaniem, podczas którego będziesz mógł pokonać kultowe stwory, dodać je do swojej talii i zdobyć inne zabawne nagrody w stylu Hearthstone! Więcej szczegółów wkrótce. Odwiedź oficjalną stronę Hearthstone, aby dowiedzieć się więcej o całym programie uroczystości.* Wierzchowiec Ognisty Hearthsteed nie wymaga żadnych dodatkowych zakupów. Oferta ograniczona czasowo, dostępna wyłącznie dla tych, którzy zalogują się do Hearthstone między 11 marca a 14 maja. Uchwyt nie jest dostępny w grach World of Warcraft® Classic.

Tryb Hardkorowy WoW Self-Found rozpoczyna się 29 lutego

Przetrwanie to nazwa gry w klasycznych światach Hardcoru i chociaż nie zawsze musisz walczyć sam, możesz chcieć. Od 29 lutego możesz rozpocząć nową przygodę w trybie hardkorowym w grze Self-Found. W tym trybie zaczniesz na poziomie 1 i będziesz mieć ograniczone możliwości wysyłania i odbierania poczty od innych graczy, kupowania lub sprzedawania w Domu Aukcyjnym lub handlu w jakikolwiek sposób (w tym dawania lub otrzymywania przedmiotów lub zaklęć). Wszystko będzie zależeć na Twojej zdolności do eksploracji, gromadzenia i tworzenia wszystkiego, czego potrzebujesz, aby przetrwać w Azeroth… wszystko w pojedynkę.

Nowości i wydarzenia w tym tygodniu

Bądź na bieżąco ze wszystkimi nadchodzącymi wiadomościami i wydarzeniami w grze od teraz do końca tygodnia. Nie zapomnijcie złożyć hołdu swoim starszym podczas Święta Księżyca do 17 lutego i okazać swoją miłość i wdzięczność podczas Miłość w Powietrzu do 19 lutego! Nie przegap wydarzenia Dragonflight Dungeon (14 lutego – 21 lutego), podczas którego ostatni boss każdego lochu Dragonflight zapewnia dodatkowy przedmiot po pokonaniu. Odbędzie się także PvP Clash: Deep Six (14–21 lutego) i start Pucharu Świata Mythic Dungeon 2024 już 16 lutego.

Źródło: www.wowhead.com