Wydarzenie przed aktualizacją World of Warcraft Dragonflight gotowe do testów


Blizzard będzie testować wydarzenia przed aktualizacją przez World of Warcraftnadchodzące rozszerzenie Smocze stado od jutra, firma ogłosiła dzisiaj.

Test rozpocznie się na PTR gry jutro o godzinie 12:00 i zakończy się w poniedziałek 17 października o godzinie 1:59 czasu polskiego, ale szczegóły dotyczące wydarzenia są stosunkowo nieliczne.

Wraz z wprowadzającą linią zadań, która prawdopodobnie będzie służyła głównie jako ujście, aby dać graczom trochę wiedzy w grze, wydarzenie będzie zawierało Powrót Uldamana jako loch dla postaci, które są na obecnym maksymalnym poziomie gry, 60.

W międzyczasie na Złych Ziemiach i Un’Goro będą miały miejsce „Burze Żywiołów”. Te dwie strefy są częścią dwóch oryginalnych kontynentów gry. Badlands znajdują się w pobliżu centrum Wschodniego Królestwa, a Un’Goro znajduje się w centrum najbardziej wysuniętej na południe części Kalimdoru.

Testowanie wydarzenia przed aktualizacją ma miejsce zaledwie kilka dni po tym, jak Blizzard to ujawnił Krainy Cienia sezon czwarty zakończy się za kilka tygodni. Z końcem sezonu wkrótce i Smocze stado ukaże się pod koniec listopada, prawdopodobnie Smocze stado pre-patch rozpocznie się wkrótce po zakończeniu czwartego sezonu w tygodniu 25 października.

Wraz z wydarzeniem przed aktualizacją, aktualizacja ta zapewni graczom dostęp do nowej kombinacji klas bohaterów i wyścigów w grze. Przywoływacze Dracthyrów mogą być DPS na odległość i uzdrowicielem. Gdy rozpocznie się przed aktualizacją, gracze będą mieli szansę na stworzenie takiej, która zaczyna się na poziomie 58 i zaczyna się w specjalnej strefie startowej, The Forbidden Reach.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=634898b02c1a4ee5990c2863f2786bb8&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-pre-patch-event-poised-for-testing&c=4984715804594134705&mkt=fr-fr