Wydarzenie Hearthstone Crossover w WoW: Lokalizacje i godziny portali

World of Warcraft świętuje 10. rocznicę Hearthstone, organizując od 11 marca do 14 maja wydarzenie crossover, podczas którego oferowane będą wyjątkowe przedmioty, takie jak wierzchowce i zabawki. Podczas wydarzenia pojawią się portale, w których będziesz mógł walczyć z bossami o nagrody. Kiedy wejdziesz do portali, musisz pokonać sługi Hearthstone jako bossów, a oni mają szansę upuścić przedmioty kolekcjonerskie, takie jak wierzchowiec Compass Rose, zwierzak Sarge, transmogs, a nawet worek z 36 miejscami. Po zakończeniu wydarzenia 14 maja nie będzie już możliwości zdobycia tych nagród. Być może wrócą w przyszłości, ale najlepiej jest zdobyć je teraz. Oto godziny i lokalizacje portali w Dragonflight z okazji rocznicy Hearthstone.

Czas pojawiania się portalu urodzinowego Hearthstone w WoW Dragonflight

Portale urodzinowe Hearthstone pojawiają się co godzinę i rejestrują czas z pięciominutowym odliczaniem. Można wejść o 13:00, 14:00, 15:00 itd. Według Wowhead portale mogą pojawić się po kilku minutach, ale stają się niedostępne po 15–20 minutach. Portale są czarno-fioletowe, podobnie jak portale Pustki. Portale pojawiają się w Valdrakken, Stormwind i Orgrimmar. Najlepszym sposobem na ich zlokalizowanie jest spojrzenie na mapę. Po najechaniu na nią małą ikoną portalu na mapie widnieje napis „Zagrażający portal”.

Niektórzy gracze uważają, że czasy odradzania się są stałe i że portale pojawiają się w Valdrakken, Stormwind i Orgrimmar w tej kolejności. Obecnie zawierają błędy i mogą pojawić się poza tym oknem.

Lokalizacje portali urodzinowych Hearthstone w WoW Dragonflight

Portale urodzinowe Hearthstone pojawiają się w trzech lokalizacjach: Valdrakken, Stormwind i Orgrimmar. Pamiętaj, że co godzinę pojawia się tylko jeden portal, a nie we wszystkich trzech lokalizacjach. Oto lokalizacje wszystkich portali urodzinowych w Hearthstone.

Lokalizacja portalu urodzinowego Hearthstone Valdrakken

Portal Hearthstone w Valdrakken znajduje się na balkonie Szmaragdowej Enklawy na współrzędnych 62.20, 67.17. Musisz tam polecieć na normalnym wierzchowcu lub w Dragonridingu. Kiedy zobaczysz stół Hearthstone, będziesz wiedział, że jesteś we właściwym miejscu.

Lokalizacja portalu urodzinowego Hearthstone Orgrimmar

Portal Hearthstone do Orgrimmaru pojawia się poza miastem (w Durotarze). Najlepszym sposobem, aby się tam dostać, jest skorzystanie z portalu od Valdrakke, przejście przez drzwi i skierowanie się na wschód. Współrzędne to 53.00, 16.18. Po raz kolejny powinieneś zobaczyć stół Hearthstone i otaczających go graczy.

Lokalizacja portalu urodzinowego Hearthstone Stormwind

Portal Stormwind znajduje się w północno-wschodniej części Portu Stormwind. Możesz tam polecieć i skorzystać ze schodów, żeby wejść na górę. Dokładne współrzędne to 33,61, 20,99.

Źródło: www.bing.com