Wyciek z World of Warcraft może wskazywać na legendarną broń dla przywoływaczy


Jak Świat Warcrafta przygotowany do uruchomienia Patcha 10.1, Żar Neltharionapojawił się nowy przeciek, który zawierał szczegółowe informacje na temat potencjalnej legendarnej broni, którą gracze Dracthyr Evoker mogą zdobyć. Wyciek zawierał również szczegółowe informacje na temat tego, jak może wyglądać broń i jak może być korzystna dla graczy Evoker World of Warcraft: Dragonflight jeśli okaże się prawdą.


Jako trzynasta klasa wprowadzona w Świat Warcrafta i ogólnie trzeciej klasy bohaterów, historia Dracthyr Evoker jest nierozerwalnie związana ze Smoczymi Wyspami. Jako klasa bohaterów, która może kierować mocami pięciu smoczych stad jako część ich głównego zestawu narzędzi, Evokers mogą obecnie być albo zadającymi obrażenia czarodziejami poprzez drzewko Devastation, albo wszechstronnymi uzdrowicielami jako Preservation Evoker. Jednak wyciek z niektórych niedawno zebranych danych daje ciekawy kontekst dla tego, co może stać się pierwszą legendarną bronią Dracthyr Evoker.

GRACZOWY WIDEO DNIAPRZEWIŃ, ABY KONTYNUOWAĆ TREŚĆ

POWIĄZANE: World of Warcraft ujawnia nagrody za majowe punkty handlowe

Zgodnie z tymi przeciekami Dracthyr Evoker może otrzymać legendarną broń pięściową zwaną „Nasz’uro, niezwiązane dziedzictwo” w nieokreślonym miejscu w Smocze stado ekspansja. Jednak sama broń jest nieodłączną częścią historii Dracthyrów, ponieważ wydawała się być przekutą wersją Rękawicy Przysięgi, którą dzierżył Neltharion Strażnik Ziemi, by kontrolować swoje kreacje, samych Dracthyrów, wiele tysiącleci przed wydarzeniami z ekspansja. w trakcie Żar Nelthariona, postać gracza i jego sprzymierzeńcy z Czarnego Stada spotkają się z frakcją Sundered Flame z Dracthyru, która odzyskała Oathbindera z placówki Tytanów. Jednak rękawica zostanie złamana po konfrontacji między dwiema stronami. W chwili pisania tego tekstu szczegóły dotyczące tego, jak rękawica Zaprzysiężonego zostanie przekuta w Nasze’uro, Niezwiązane Dziedzictwo, pozostawały niejasne.

Przecieki wyszczególniły również, że Nasz’uro będzie miał jedną unikalną cechę w walce. Kiedy Evoker rzuci zaklęcie wzmocnione, takie jak Fire Breath, jeden z jego pobliskich sojuszników otrzyma wzmocnienie, które zwiększy jego podstawową statystykę i prędkość na 10 sekund, a beneficjent zostanie wybrany losowo. Chociaż potencjalna trzecia specjalizacja była już wcześniej dokuczana w Świat Warcrafta, efekt specjalny zapewniany przez tę legendarną broń może służyć Evokerom jako sposób na wzmacnianie sojuszników w bitwie, podobnie do tego, o czym mówiono. Tylko czas pokaże, czy broń zastąpi trzecią specjalizację, czy nie.

Czy Nazs’uro pojawi się podczas Żar Nelthatrionu lub inna ważna aktualizacja treści pojawi się w momencie pisania. Niemniej jednak wiadomość o potencjalnej legendarnej broni może wystarczyć do zdobycia Świat Warcrafta gracze podekscytowani tym, co nas czeka jako Smocze stado ekspansja trwa.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Wywiad: Terran, projektant World of Warcraft, Gregory, opowiada o stadzie smoków, przerywnikach filmowych i opowiadaniu historii

źródło: wowheadŹródło : https://gamerant.com/world-of-warcraft-leak-evoker-legendary-weapon/