Wybierz Superbloom lub Dreamsurge dla WoW Dragonflight – Odpowiedź

Zadanie: Pomóżmy Porozumieniu

Dostępna jest już aktualizacja 10.2 World of Warcraft Dragonflight, zawierająca nową wersję cotygodniowego zadania „Wspomaganie Porozumienia” dla wszystkich graczy. To zadanie pozwala ci wybrać pomiędzy dwoma rodzajami zawartości otwartego świata: Superbloom i Dreamsurge.

Kiedy porozmawiasz z Therazalem w Valdrakken, aby odebrać cotygodniowe zadanie „Wspomaganie Porozumienia”, będziesz mieć możliwość wyboru Fali Snów lub Superkwitu.

Fala snów czy superrozkwit?

W tym tygodniu gracze WoW będą mieli możliwość wyboru wydarzenia w ramach zadania „Wspomaganie porozumienia”. Kiedy będziesz musiał wybrać pomiędzy Superbloomem a Dreamsurge, zostaniesz poproszony o uzupełnienie zawartości, która jest albo znana, albo całkowicie nowa w najnowszej aktualizacji.

Szczególnie w pierwszym tygodniu aktualizacji 10.2 zalecamy wybranie Superkwitnięcia zamiast Faly Snów ze względu na nowość tego wydarzenia, a także liczbę zupełnie nowych celów, które możesz osiągnąć w Szmaragdowym Śnie, wykonując swoje cotygodniowe zadanie.

Jak wybrać pomiędzy nimi dwoma?

Opcja Superrozkwitu w zadaniu „Wspomaganie Porozumienia” w tym tygodniu wymaga ukończenia wydarzenia Superrozkwitu, zebrania 50 Rozkwitu podczas Superrozkwitu i zdobycia 3000 punktów reputacji na Smoczych Wyspach.

Wszystkie trzy cele można ukończyć w około godzinę gry, a wydarzenie Superbloom jest stosunkowo łatwe do ukończenia. Dlatego też gorąco polecamy wszystkim graczom WoW w tym tygodniu podążanie za Sprucecrown podczas wydarzenia Superbloom.

Aby ukończyć wydarzenie Superbloom, wystarczy, że podczas wydarzenia będziesz podążał za Sprucecrownem jego trasą i pokonasz ostatniego bossa czekającego na ciebie na końcu ścieżki. W sumie ukończenie Superblooma i zebranie 50 Bloom podczas wydarzenia zajęło nam około 20 minut.

Zwiększ swoją reputację u Strażników Snów

Spędzanie czasu w Szmaragdowym Śnie jest niezbędne, aby jak najszybciej zwiększyć swoją reputację wśród Strażników Snów. Zadania wprowadzające i Superkwit pozwolą ci nie tylko zwiększyć swoją reputację, ale także zdobyć sprzęt i inne nagrody po zwiększonym tempie.

Zaleca się także wybranie opcji Superkwitnięcie podczas wybierania celu Pomocy Porozumieniu w tym tygodniu. Kontynuując uzupełnianie zawartości Dreamsurge z łatki 10.1.7, nie będziesz widzieć tylu nagród i przedmiotów, które dotyczą bieżącej łatki.

Źródło: www.bing.com