Wszystko nadchodzi w World of Warcraft Dragonflight 10.0.7


Chociaż data premiery nie została jeszcze ogłoszona, World of Warcraft: DragonflightNa horyzoncie pojawia się następna łatka. Wersja 10.0.7 jest obecnie testowana na PST, a plan działania mówi, że zostanie wydana tej wiosny. Wprowadzi wiele nowych treści do odkrycia przez graczy i rozszerzy historię Smoczych Wysp na nowe sposoby. Wygląda na to, że będzie z tym dużo zabawy Świat Warcrafta graczy i miejmy nadzieję, że nie będą musieli długo czekać.

GRACZOWY WIDEO DNIA

10.0.7 posłuży jako druga łatka World of Warcraft: Dragonflight, a treść wydaje się dość mocna. W grze pojawią się nie tylko różne poprawki, ale także mnóstwo nowych dodatków Wow to powinno być warte czekania. Po wprowadzeniu aktualizacji gracze mogą spodziewać się zupełnie nowej strefy, nowych zestawów zbroi, większej liczby zadań fabularnych i zupełnie nowej frakcji.

POWIĄZANE: Mapa drogowa World of Warcraft, miejmy nadzieję, nie będzie tylko Dragonflight w pierwszym roku


Zakazany zasięg

Największą funkcją wprowadzoną w wersji 10.0.7 jest nowy Zakazany zasięg. Strefa służyła jako miejsce początkowej linii zadań dla Dracthyr Evokers, a teraz powróci w wielkim stylu jako nowa strefa maksymalnego poziomu do eksploracji przez graczy. Ta strefa będzie zawierała nie tylko nową zawartość fabularną, ale także szereg nowych funkcji, z którymi gracze będą mogli się bawić. Pojawią się nowe wyścigi Dragonriding, zupełnie nowe wydarzenie Mega-Storm, nowe bitwy zwierzaków, asortyment nowych wrogów do zabicia i jeszcze więcej skarbów do odkrycia.

Jedną z najciekawszych części Zakazanego Zasięgu jest prawdopodobnie Krypta Zskera. Gracze będą mogli co tydzień wchodzić do losowego pokoju skarbów, który został specjalnie dobrany dla ich postaci. Pokój zawiera łamigłówki do rozwiązania, potwory do zabicia i tajemnice do odkrycia. Gracze będą mogli również odebrać cotygodniową misję skarbca od czarnego smoka Voraxiana. Ta misja pozwoli im zbadać dawno pogrzebaną historię i odkryć tajemnice przeszłości. Dzięki tej funkcji gracze zdobędą i wzmocnią nowy Anulet Onyksu za pomocą Pierwotnych Kamieni. Ten Anulet to potężny element wyposażenia, który wydaje się być głównym systemem postępów w tej nowej strefie i mam nadzieję, że jest bardziej wciągający niż Serce Azeroth.

Pancerz dziedzictwa orków i ludzi

Pancerz Ludzkiego Dziedzictwa WoW

Wersja 10.0.7 wprowadzi również dwa nowe zestawy Heritage Armor, które gracze będą mogli zdobyć. Gracze będący ludźmi, którzy są wywyższeni Stormwind i osiągnęli poziom 50, będą mogli odebrać nowe zadanie od mistrza Matthiasa Shawa. Ta misja zabierze ich w podróż przez mroczną przeszłość Stormwind i postawi przed nimi zadanie ochrony przyszłości Stormwind. Po ukończeniu tego zadania gracze otrzymają nową ludzką zbroję dziedzictwa do swojej kolekcji. Te zestawy zbroi wydają się być mocno inspirowane Warcraft 3: Orkowie i ludziea ludzie zdecydowanie powinni je złapać tak szybko, jak to możliwe.

Orkowie, którzy są wywyższeni w Orgrimmarze i osiągnęli poziom 50, również będą mogli zdobyć Heritage Armor. Będą mogli odebrać od Eitrigga misję zdobycia tej zbroi, która pozwoli im pomóc Eitriggowi w przywróceniu festiwalu Kosh’harg ze starego Draenoru. Udadzą się w podróż, podczas której otrzymają błogosławieństwa swoich przodków, aby mogli udowodnić, że są prawdziwymi orędownikami ludu. Każdy z tych zestawów zbroi również wydaje się mocno inspirowany Warcraft 3: Orkowie i ludziea grający orkami zdecydowanie nie powinni ich pomijać.

POWIĄZANE: Najfajniejsze przedmioty kosmetyczne w katalogu punktów handlowych World of Warcraft z marca 2023 r

Nowa Frakcja Furbolgów Zimowej Skóry

WoW Furbolg

Aktualizacja wprowadzi również nowy grind reputacji frakcji, przez który gracze będą mogli przejść. Weszła frakcja furbolgów Zimowej Skóry Smocze stado od premiery, ale 10.0.7 w końcu pozwoli graczom zaprzyjaźnić się z mieszkańcami Azure Span. Furbolgowie mówią językiem, którego tak naprawdę nikt nie rozumie, a od gracza zależy, czy nauczy się ich języka. Wraz z Sonovą Snowden gracze spróbują złamać ich dialekt i miejmy nadzieję, że po drodze zdobędą ich zaufanie. Ta reputacja nagrodzi graczy nowymi kosmetykami, zabawkami, przepisami i 34-miejscową torbą na odczynniki. Wygląda na to, że ten grind będzie wykorzystywał klasyczną reputację w połączeniu z nowym systemem umiejętności językowych zamiast Smocze stadoSystem Renown, który powinien być interesującą zmianą tempa.

Zupełnie nowe zadania fabularne i inne zmiany

wow d&d taureni przodkowie minotaurów horda barbarzyńców

Poza nową historią Forbidden Reach gracze będą mogli także wyruszyć na nową przygodę z Baine’em Bloodhoofem. Baine został mocno odsunięty na bok Krainy Cienia, ale ta nowa misja stawia go na pierwszym miejscu. Gracze dołączą do niego na Równinach Ohn’ahran, aby pomóc mu wyśledzić starego przyjaciela. Podróżując razem z nim, nauczą się wielu nowych rzeczy i odkryją dawno pogrzebaną przeszłość.

Wersja 10.0.7 zawiera również kilka mniejszych zmian, które mogą pozostać niezauważone przez wielu graczy. Klasa mnicha zostanie rozszerzona o gobliny, Lightforged draenei i worgenów. Program Recruit-A-Friend zostanie odświeżony dzięki nowym nagrodom, gracze będą mogli codziennie reprezentować wybraną frakcję, aby zyskać dodatkową reputację, zostaną dodane nowe umiejętności Dragonriding, a klasy otrzymają dziesiątki poprawek. Plan działania wspomina również o aktualizacjach świątecznych, ale notatki deweloperskie nie wspominają o nich. Albo zostały złomowane, przeniesione do innej łatki, albo studio po prostu nie jest jeszcze gotowe do ujawnienia, co to oznacza.

Wygląda na to, że pojawia się dużo treści Świat Warcrafta w patchu 10.0.7. Chociaż nie jest to duża łatka, wydaje się, że zawiera wystarczającą ilość treści Smocze stado graczy aż do premiery wersji 10.1 jeszcze w tym roku. Mamy nadzieję, że treść jest równie wciągająca, jak się wydaje. Smocze stado jak dotąd był wspaniałym powrotem do formy i wygląda na to, że wersja 10.0.7 nadal będzie przypominać graczom, dlaczego w ogóle zakochali się w Azeroth.

Świat Warcrafta jest już dostępny na PC.

WIĘCEJ: Animowany serial Warcraft, taki jak Arcane, Cyberpunk: Edgerunners może być doskonałyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6403f0c831444d398a0828f291124e3b&url=https%3A%2F%2Fgamerant.com%2Fworld-of-warcraft-dragonflight-10-0-7-explained-all-new-content-features%2F&c=8511728471465792859&mkt=fr-fr