Wszystko, co musisz wiedzieć o wydarzeniu Blackrock Eruption w World of Warcraft

World of Warcraft: Season of Discovery – wszystko, co musisz wiedzieć o Erupcji Czarnej Skały

World of Warcraft: Season of Discovery wkrótce wkroczy w końcową fazę, a gracze otrzymają wiele nowej zawartości. Jednym z nich jest Blackrock Eruption i oto wszystko, co musisz o nim wiedzieć.

Tło erupcji czarnej skały

Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w przypadku Erupcji Czarnej Skały, jest kontekst wydarzeń z poprzednich faz. Pierwszym wydarzeniem była Bitwa o Ashenvale, aktywność PvPvE, która została ogólnie dobrze przyjęta przez społeczność. Następnie nastąpił Blood Moon w fazie 2, wydarzenie PvP, które miało pewne problemy, ale nadal zostało uznane za pozytywne.

Jednak w fazie 3 zwykłe skupienie się na PvP zostało zastąpione PvE Nightmare Incursion. Odbiór tego przez fanów był bardzo negatywny i nie powrócą one w tym samym formacie w końcowej fazie Sezonu Odkryć.

Pozostawia to zatem miejsce na nadejście wydarzenia Erupcja Czarnej Skały.

Co to jest wydarzenie Erupcja Czarnej Skały

Wydarzenie Blackrock Eruption zaplanowano na co dwie godziny, zaczynając od północy. Gracze udadzą się do Searing Gorge i do wnętrza Blackrock Mountain, aby wziąć udział w walce PvP. W Thorium Point można znaleźć nowe codzienne zadania, a za zwycięstwa w górach przyznawana jest duża premia do honoru.

Co ciekawe, to wydarzenie wydaje się znacznie płynniejsze niż poprzednie oferty. Został zaprojektowany, aby zachęcić graczy World PvP do walki w tym samym miejscu, zachęcając ich dodatkowymi nagrodami i obietnicą bardziej zaludnionych i ekscytujących wrażeń.

Planuje się, że po początkowej fazie wydarzenia wydarzenie zostanie rozszerzone na sąsiednie Burning Wasteland. Deweloper nie potwierdzi, czy w tym samym czasie będą dostępne inne nagrody lub zachęty.

Zyski reputacji w przypadku Erupcji Czarnej Skały

Jednym z głównych powodów, dla których warto wziąć udział w wydarzeniu, oprócz czystej zabawy, jest zwiększenie swojej reputacji w grze końcowej. Erupcje Czarnej Skały nagrodzą reputację Bractwa Torium i Hydraxian Water Lords. W przypadku tego ostatniego istnieje możliwość zakupu imponującej bibelotu odporności na ogień po osiągnięciu statusu Exalted, który powinien okazać się bardzo przydatny w Stopionym Sercu.

Dodatkowo w ramach wydarzenia zostaną nagrodzone złote monety jako dodatkowy powód do zaangażowania. Planuje się, że będzie trwać przez całą fazę 4 Sezonu Odkryć i nie ma jeszcze żadnych informacji na temat tego, co stanie się z grą później.

Źródło: www.bing.com