Wszystko, co do tej pory wiemy o nowym dodatku do World of Warcraft DragonFlight


Po okresie nieszczęść dla świata Azeroth, dawno zapomniane siły poruszają się na mitycznych Smoczych Wyspach, rodowym domu smoczego rodzaju. World of Warcraft: Dragonflight, dziewiąty dodatek do cieszącej się uznaniem gry wieloosobowej sieciowej firmy Blizzard Entertainment, wysyła graczy do tej legendarnej krainy i rozpoczyna nową erę pełnej fantazji przygód.

Gdy od dawna uśpione siły zaczynają poruszać się w ich świętej ojczyźnie, smoki Azeroth — czasami zarówno sprzymierzeńcy, jak i przeciwnicy śmiertelnych ras — wzywają bohaterów Przymierza i Hordy, aby pomogli zmierzyć się z nadciągającymi zagrożeniami i starożytnymi tajemnicami na na skraju przebudzenia.

ODKRYJ SMOCZE WYSPY— Podróżuj do nowego poziomu 70 i odkryj pierwotny cud i starożytne sekrety Wysp Smoków w czterech nowych strefach: wzburzonych Budzących się Brzegach; rozległe równiny Ohn’ahran; surowy Azure Span; i starożytny, majestatyczny Thaldraszus.

NOWE KOMBINACJE WYŚCIGÓW/KLAS— Groź swoim wrogom (lub wzmocnij sojuszników) jako Przywoływacz Dracthyrów, pierwsze w historii WoW połączenie ras/klas. Projektuj zarówno humanoidalne, jak i smocze formy, wybieraj między Przymierzem a Hordą i wyruszaj jako uzdrowiciel (specjalizacja Zachowanie) lub zadający obrażenia dystansowe (specjalizacja Dewastacja), który wykorzystuje kolektywną potęgę wszystkich smoczych rodów.

SZYBUJ PRZEZ NIEBO— Jazda na smokach, zupełnie nowa metoda poruszania się w powietrzu, pozwala wznieść się w przestworza na szczycie Dragon Isles Drake, z którym zaprzyjaźnisz się w każdej z czterech nowych stref w miarę zdobywania kolejnych poziomów. Dostosuj swoje smoki w miarę postępów, zbierając więcej opcji wyglądu i odblokowując nowe umiejętności, które pozwolą im latać dalej i szybciej.

NOWY SYSTEM TALENTÓW— Dzięki tej kompletnej przebudowie będziesz w stanie dokonywać kreatywnych i aromatycznych wyborów talentów na każdym poziomie bez uszczerbku dla swojej skuteczności.

NOWE AKTUALIZACJE SYSTEMU ZAWODOWEGO— Radujcie się rzemieślnicy! Wprowadzamy zlecenia pracy zależne od graczy, nowy sprzęt do profesji, zupełnie nowy system specjalizacji i nie tylko, aby pomóc ci stać się rzemieślnikiem znanym w całym królestwie.

NOWY interfejs użytkownika— Przygotuj się na w pełni zaktualizowany i konfigurowalny interfejs użytkownika Heads Up Display (HUD), który został stworzony z myślą o współczesnych wyświetlaczach, zaprojektowany tak, aby był skuteczny, atrakcyjny i dostępny.Źródło : https://gaminglyfe.com/everything-we-know-so-far-about-the-new-world-of-warcraft-expansion-dragonflight/