Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin ! World of Warcraft kończy 19 lat, a Hearthstone wyrusza na pustkowia

Najnowsze wiadomości Blizzarda, których nie możesz przegapić

Zbliża się sezon świąteczny i Blizzard jest zajęty przygotowywaniem wielu nowych rzeczy. Co wydarzyło się w tym tygodniu i jakie są nadchodzące wydarzenia? Przekonajmy się razem!

Najnowsze aktualizacje

20-27 listopada: Mother’s Blessing powraca do Diablo 4 w przyszłym tygodniu, zapewniając wszystkim graczom +35% złota i PD (pomnożone). To idealny czas na zabawę!

30 listopada: WoW Classic przenosi nas do dziwnej alternatywnej wersji World of Warcraft z Season of Discovery, gdzie możesz eksplorować Azeroth, aby odblokować nowe umiejętności klasowe.

5 grudnia – 23 stycznia: Nieco później w Diablo 4 rozpocznie się nowe wyzwanie końcowe w postaci Rzeźni Zira, które wyśle ​​graczy na poziomie 100 do coraz trudniejszego wyzwania.

Nowe dostosowania i kosmetyki

Jest tak wiele nowych dostosowań i elementów kosmetycznych, że nie jesteśmy w stanie omówić ich wszystkich, ale oto kilka ciekawych nowych wyglądów, które przykuły naszą uwagę.

Wreszcie, prawdopodobnie słyszałeś, że witryna ma problemy i przydałaby nam się Twoja pomoc, aby kontynuować. Patreon zapewnia większość naszego finansowania, a jeśli możesz sobie pozwolić na subskrypcję Blizzard Watch na Patreonie, pomoże nam to w dalszym tworzeniu treści, które kochasz.

Niezależnie od tego, czy możesz nas wesprzeć finansowo, czy nie, cieszymy się, że tu jesteś. Dziękujemy, że nas czytasz.

Źródło: www.bing.com