Wszystkie zestawy poziomów WoW Dragonflight sezonu 2


Jeśli wykluczymy Dragonriding, powrót zestawów poziomów to najlepsza rzecz, jaka przydarzyła się World of Warcraft w ciągu ostatnich kilku lat. Po raz pierwszy wprowadzony do gry w 2004 roku wraz z wydaniem oryginału Wowzestawy poziomów to wyposażenie specyficzne dla klasy, które wzmacnia twoje zaklęcia po zdobyciu dwóch i czterech elementów zestawu.

W pierwszym sezonie Smocze stado, zestawy poziomów skupiały się wokół Raszageth i motywu prymalistycznego, przepełnionego magią żywiołów i efektami burzy. Drugi sezon Smocze stado sprawi, że zapuścimy się głęboko pod Obsydianową Cytadelę, próbując ścigać kuzynów Raszageth, którzy zostali uwolnieni podczas plugawego rytuału w Krypcie Wcielonych. Tam zbadamy nową strefę, Zaralek Cavern i zajmiemy się pozostałościami eksperymentów Nelthariona w nowym rajdzie — Aberrus, The Shadowed Crucible.

W Abberrus spotkamy dziewięciu bossów, którzy chcą ukraść dziedzictwo Dracthyrów. Pokonując tych bossów, zdobędziemy nowe zestawy poziomów. Oto podgląd wszystkich obecnie znanych zestawów poziomów Smocze stado sezon drugi.

Wszystko WoW Dragonflight zestawy z drugiego sezonu

8 marca firma Blizzard Entertainment ujawniła wszystko, co pojawi się w łatce 10.1: Embers of Neltharion. Oprócz rzeczy, które już znamy, takich jak nowa strefa, rajd i aktualizacje systemu przekładni, Blizzard podzielił się tym, jak będą wyglądać zestawy drugiego sezonu.

W następnym sezonie twórcy skupią się bardziej na ożywieniu klasowej fantazji za pomocą zestawów poziomów, zamiast projektować je na wzór motywu patcha. Mówiąc prościej, następna łatka zapewni wam zestawy poziomów, które przeniosą fantazję klasową na wyższy poziom. Na przykład kapłani otrzymają zestawy ze złotymi i białymi haftami, a magowie otrzymają zestawy poziomów przypominające tajemnice, które po prostu krzyczą magiem dzięki bogatym niebieskim i fioletowym efektom.

Nadchodzą poziomy Łowcy (bohaterski), Mnicha, Łowcy Demonów i Przywoływacza Smocze stado sezon drugi

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Pojawiają się poziomy druidów, wojowników (heroicznych) i szamanów Smocze stado sezon drugi

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Mag (mityczny), Łotrzyk (mityczny) i Czarnoksiężnik (elitarny PvP). Smocze stado sezon drugi

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Rycerz Śmierci, Kapłan i Paladyn w Smocze stado sezon drugi

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

Zaktualizujemy ten artykuł, gdy udostępnimy więcej informacji o zestawach poziomów.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/all-wow-dragonflight-season-2-tier-sets