Wszystkie wierzchowce World Boss w World of Warcraft


Podczas gdy większość Świat WarcraftaNajrzadsze wierzchowce można wyhodować z bossów w lochach i rajdach niektóre wierzchowce można hodować w świecie zewnętrznym, pokonując światowych bossów. Światowi bossowie to specjalne spotkania, które są silniejsze niż przeciętne rzadkie miejsca odrodzenia, a wielu z nich upuści powiązanego tematycznie wierzchowca, który zwykle ma bardzo niską szansę na wypadnięcie.

Światowych bossów można hodować tylko raz w tygodniu na postać na twoim koncie. Większość światowych bossów ma 15-minutowy licznik czasu odrodzenia, więc jeśli udasz się do któregoś z ich miejsc odrodzenia, a bossów tam nie będzie, pamiętaj, aby poczekać kilka minut na szansę złapania ich po odrodzeniu. Jeśli czekasz na bossa z kilkoma innymi graczami, miej oko na pojawienie się bossa, ponieważ jego stosunkowo niskie sumy HP czynią go szybkim celem dla grup graczy. Jeśli nie oznaczysz bossa na czas, zanim upadnie, będziesz musiał poczekać kolejne 15 minut.

Większość ŁałŚwiatowe wierzchowce bossów można hodować na kontynencie Pandaria, chociaż inne można wytropić na Draenorze i Zandalarze. Podczas podróży w celu pokonania powiązanych bossów światowych Pandarii, pamiętaj, aby mieć w tylnej kieszeni kilka dodatkowych żetonów bonusowych (Elder Charms of Good Fortune i Mogu Runes of Fate), aby dać sobie dodatkową szansę na otrzymanie wierzchowca chcesz pokonując bossa.

Tutaj znajdziesz sześciu światowych bossów, którzy upuszczają wierzchowce nadające się do uprawy Świat Warcrafta.

Gdzie znaleźć wierzchowce World Boss Świat Warcrafta

Mollie

Chociaż Bitwa o Azeroth dodatek miał łącznie 12 światowych bossów, tylko jeden z nich upuszcza wierzchowca. Udaj się do Vol’Dun (współrzędne 44, 56), gdy aktywne jest światowe zadanie walki z Dunegorger Kraulok. Kiedy pokonasz światowego bossa, jest szansa, że ​​Mollie, jeden z Łałkilka wierzchowców alpaki pojawi się w twoim ekwipunku. Przedmiot potrzebny do dodania wierzchowca do twojej kolekcji nazywa się „Lekko wilgotnym futerkiem” i ma osiem procent szans na wypadnięcie, zgodnie z Łał baza danych Wowhead.

Słoneczny Spirehawk

Jedyny światowy wierzchowiec z bossa Władcy Draenoru, Solar Spirehawk spada z Rukhmar w Spires of Arak. Chociaż boss ma sporadyczny wzorzec odradzania się, Rukhmar najczęściej można wytropić u południowo-zachodniego wybrzeża Iglic, gdzie można ją znaleźć latającą po okolicy.

Kobaltowy Pierwotny Direhorn

Cobalt Primordial Direhorn spada z Oondasta na Isle of Giants. Oondasta znajduje się daleko od północnego wybrzeża Pandarii, w absolutnym centrum wyspy. Trasa lotu do wioski Zouchin w Kun-Lai Summit jest najbliższą trasą lotu na kontynencie Pandarii, która może zabrać cię na Wyspę Olbrzymów.

Wąż Niebiańskiej Chmury Onyksu

Niebiański Onyksowy Wąż Chmury jest jednym z najbardziej poszukiwanych wierzchowców-bossów na świecie Łał. Dzięki niezwykle atrakcyjnej wizualnie, cienistej kolorystyce, wierzchowiec z łatwością tworzy jeden z najbardziej unikalnych modeli chmurowego węża dodanych w Mgły Pandarii. Samego wierzchowca można wyhodować na światowym bossie Sha of Anger, który pojawia się na współrzędnych 54, 63 na szczycie Kun-Lai.

Grzmiący Kobaltowy Wąż Chmury

Nalak, elektryzujący niebieski wąż chmurowy, którego można znaleźć tuż obok najazdu Tron Gromu na Wyspę Grzmotu, upuszcza Grzmiącego Kobaltowego Węża Chmury — wierzchowca, który jest plującym obrazem samego bossa.

Syn Galeona

Jeden z nielicznych wierzchowców Mushan w grze, Syn Galeonu, jest niezwykle rzadkim zrzutem Galeona, którego można znaleźć na współrzędnych 71, 64 w Dolinie Czterech Wiatrów.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/all-world-boss-mounts-in-world-of-warcraft