Wszystkie transmogi WoW Dragonflight, zabawki i wierzchowce dostępne w punktach handlowych


World of Warcraft Dragonflight znacznie rozszerzył Azeroth poprzez wprowadzenie Smoczych Wysp i wszystkich jego rajdów, lochów, zadań i innych aktywności. Punkty handlowe to kolejna nowa funkcja, która zadebiutuje w najnowszym rozszerzeniu Blizzarda. Dostępne dla graczy w Stormwind i Orgrimmar, odpowiednich stolicach Przymierza i Hordy, gracze będą mogli kupić nowe unikalne przedmioty.

Punkty handlowe będą oferować zupełnie nową markę waluty, nazwaną Przetargiem Handlowym, w zamian za powtarzalne, comiesięczne zadania. Wszystkie przedmioty otrzymane z Placówki Handlowej będą miały charakter czysto kosmetyczny i nie będą służyły budowaniu siły twojej postaci. Jeśli szukasz sprzętu, który wzmocni Twoją ulubioną postać, zamiast tego wypróbuj nową Kryptę w Valdrakken.

Obecnie punkty handlowe nie trafiły na serwery na żywo. Punkty handlowe zostaną udostępnione w łatce 10.0.5, która ma ukazać się pod koniec stycznia lub na początku lutego 2023 r. Chociaż prawdopodobnie więcej przedmiotów zostanie dodanych do punktu handlowego zarówno przed, jak i po jej wydaniu, są to wszystkie nagrody, które oferuje nowa funkcja będzie obejmować.

Smocze stado Nagrody z Punktu Handlowego: zabawki, wierzchowce i transmogi

Przewiduje się, że przedmioty z Punktów Handlowych będą nagradzać graczy wyłącznie przedmiotami kosmetycznymi, w tym transmogami broni i zbroi, zwierzakami, zabawkami, a nawet wierzchowcami. W przeciwieństwie do wielu innych sprzedawców, Punkty Handlowe będą wymieniać nagrody co miesiąc, a nowe towary będą regularnie napływać. Gracze mogą kupować przedmioty od tych sprzedawców w Orgrimmarze lub Stormwind za pomocą Trader Tender, nowej formy waluty zdobywanej za comiesięczne zadania.

Poniższa lista zawiera wszystkie 16 pozycji dostępnych obecnie na PST, chociaż lista ta może ulec zmianie.Źródło : https://dotesports.com/wow/news/all-wow-dragonflight-transmogs-toys-and-mounts-available-at-the-trading-posts