Wszystkie „super rzadkie” Hollow Brackenhide pojawiają się w WoW: Dragonflight


Oprócz tego, że jest jednym z wprowadzonych lochów dla pięciu graczy World of Warcraft: Dragonflight, Brackenhide Hollow jest również dostępny jako podstrefa otwartego świata w Azure Span. W Brackenhide Hollow dziesiątki stad elitarnych gnolli można hodować w kółko. Ale żaden wróg nie jest bardziej wartościowy w Brackenhide Hollow niż cztery rzadkie istoty zamieszkujące ten obszar.

Każdy z czterech rzadkich osobników pojawiających się w Paprociowej Kotlinie — Blisterhide, Snarls, Snarglebone i High Shaman Rotknuckle — ma unikalny zestaw łupów dostępny dla graczy, przy czym każdy z nich ma status „super rzadkiego”. Oznacza to, że ich łupy mogą skalować się do poziomu przedmiotu 385.

Co więcej, cztery rzadkości zawsze będą pojawiać się w stałej rotacji, a następna rzadkość będzie zawsze dostępna do zabicia 10 minut po usunięciu ostatniej.

Oto cztery rzadkie spawny w Brackenhide Hollow, a także ich dokładne lokalizacje (wraz ze współrzędnymi). Rary są wymienione w poniższej tabeli w rotacyjnej kolejności, w jakiej się pojawiają.

Wszystkie rzadkie punkty spawnu Brackenhide Hollow

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment
Nazwa Współrzędne
Bąbelkowa skóra [13,30]
Sękacze [14,37]
Wysoki Szaman Rotknuckle [16,33]
Snarglebone [11,32]

Jak to w przypadku wszystkich Smocze stadojest super rzadkością, sprzęt, który otrzymujesz od tych wrogów, nie zawsze będzie przydatny dla twojej klasy. Na przykład, jeśli grasz mnichem w skórze, masz taką samą szansę na zdobycie hełmu płytowego od jednego z tych mobów, jak na element ekwipunku związany z klasą.

Związane z: Jak znaleźć i ukończyć Próbę Potopu i Próbę Żywiołów w WoW Dragonflight

Niektóre z Smocze stadoDziałania, w tym Próba Powodzi, Próba Żywiołów i Oblężenie Twierdzy Dragonbane, zawsze nagradzają cię elementem wyposażenia odpowiednim dla twojej klasy.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6393b73642104480b42ed3635154796b&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-brackenhide-hollow-super-rare-spawns-in-wow-dragonflight&c=11165579363122991702&mkt=fr-fr