Wszystkie lokalizacje sprzedawców i sprzętu wydarzenia WoW Dragonflight Primal Storms


Primal Storms przybyły do ​​Azeroth wraz z premierą World of Warcraft: Dragonflight poprawka wstępna. Rozszerzenie ma wystartować za niecałe dwa tygodnie, a do tego czasu gracze będą mieli okazję przyspieszyć swoje postacie w ramach wydarzenia Primal Storms.

Wydarzenie Pierwotne burze, które rozpoczęło się 15 listopada, powoduje pojawienie się bossów żywiołów w czterech głównych strefach w całym Azeroth. Gracze mogą pokonać tych bossów, aby zdobyć nową formę tymczasowej waluty o nazwie Primeval Essence, którą można zamienić w sprzedawców w stolicach za sprzęt i inne nagrody.

Podobne do wydarzenia Demonic Invasion, które miało miejsce przed Legion rozszerzeniu w 2016 roku, pierwotne burze, które pojawiają się w całym Azeroth, dają graczom szansę na pokonanie bossów i uzupełnienie zawartości w międzyczasie, aż do Smocze stado przybędzie później w tym miesiącu.

Istnieje czterech bossów „Władcy Żywiołów”, których można pokonać podczas trwającego wydarzenia Pierwotne Burze, po jednym dla każdego z żywiołów: wody, ziemi, ognia i burzy. Istnieją również cztery strefy, w których mogą wystąpić pierwotne burze: Tirisfal Glades, Un’Goro Crater, Badlands i Northern Barrens.

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Z każdego bossa Primal Storms wypada od 20 do 30 Primeval Essence. Inne stworzenia w pobliżu stref inwazji pozostawiają od jednej do pięciu pierwotnych esencji. Walutę można również zdobyć poprzez zadania związane z wydarzeniem w grze.

Swoją Pierwotną Esencję można wymienić u handlarzy zarówno w Stormwind, jak i Orgrimmarze, aby otrzymać elementy wyposażenia na poziomie 252. Rzadką jakość dla wszystkich gniazd przedmiotów można kupić w różnych cenach od 25 do 45 Pierwotnej Esencji. Gracze Przymierza mogą znaleźć Łowcę Burzy Williama w najbardziej wysuniętym na południe doku w Porcie Stormwind, a Łowczyni Burzy Suhrakka znajduje się na wieży sterowca poza Orgrimmarem dla graczy Hordy.

Oprócz sprzętu gracze mogą kupić zabawkę o nazwie Torba wściekłych wiatrów, która pozwala odkurzyć wszystkie stworzenia wokół ciebie przez 10 sekund. Obejmuje to domowe wiewiórki i szczury z Azeroth, a także nowe stworzenia charakterystyczne dla Smoczych Wysp, takie jak Szybowiec w gęstwinie i Szkarłatny Kołatka.

WowWydarzenie Primal Storms w grze będzie aktywne do globalnej premiery WoW: Dragonflight 28 listopada .Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63754f914fca4116a8a8bd8c4d4df7c5&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-wow-dragonflight-primal-storms-event-gear-and-vendor-locations&c=880441570905163991&mkt=fr-fr