Wszystkie klasy z efektem Żądzy Krwi w World of Warcraft: Dragonflight


Żądza krwi to chyba najbardziej kultowe zaklęcie w historii Świat Warcrafta. Efekt obejmujący całą drużynę lub rajd, który zwiększa szybkość wszystkich graczy o 30 procent, to najsilniejszy czas odnowienia w grze. Niezależnie od tego, czy używasz jej na szczycie walki z bossem, gdy wszyscy twoi koledzy z drużyny mają swoje największe umiejętności po odnowieniu, czy w końcowej fazie starcia w nadziei na zadanie ostatnich strzępów obrażeń bossowi, Żądza Krwi jest cennym narzędziem narzędzie, które jest zasadniczo niezbędne dla całej zawartości PvE.

Tylko cztery klasy mają naturalnie wbudowany efekt Żądzy Krwi: szaman, mag, łowca i przywoływacz. Efekt jest taki sam na całej planszy, co oznacza, że ​​każda z tych klas może wnieść ten sam poziom o równej wartości do grupy najazdów lub lochów.

Alternatywnie, każda klasa w grze może przynieść grupie mniejszą wersję efektu Żądzy Krwi poprzez wytworzone przedmioty. Oto wszystkie wersje Bloodlust, które są obecnie obecne w Świat Warcraftaod dnia Smocze stado ekspansja.

Szaman: żądza krwi/bohaterstwo

Oryginalny efekt wzmocnienia pośpiechu, Żądza Krwi (znany również jako Bohaterstwo dla graczy Przymierza) to pierwsze w swoim rodzaju zaklęcie należące do Szamanów. Zaklęcie zainspirowało inne wersje dla różnych klas, starając się uczynić szamanów mniej obowiązkowymi w lochach i rajdach.

Mag: Zakrzywienie Czasu

Magowie wprowadzają Time Warp do grupy rajdowej, która działa dokładnie tak samo jak Bloodlust lub Heroism. Zdolność ma również oszałamiający wizualnie fioletowy efekt, który prawdopodobnie wygląda o wiele bardziej satysfakcjonująco do rzucenia niż jakiekolwiek inne zaklęcie Żądzy Krwi w grze. Magowie mogą również uzyskać dodatkowy DPS wbudowany w ich zestaw z pewnymi talentami skoncentrowanymi na Zakrzywieniu Czasu, w tym Zakrzywienie Czasu, które pozwala klasie ominąć efekty Przemieszczenia Czasowego lub innych podobnych osłabień, które są nakładane na graczy, którzy zostali niedawno dotknięci przez Bloodlust lub Time Warp.

Łowca: Pierwotna furia

Łowcy mogą sprowadzić Żądzę Krwi do grupy za pomocą Pierwotnego Szału, umiejętności zwierzaka, która daje graczom bardzo pożądany efekt przyspieszający pośpiech. Aby użyć Pierwotnego Szału jako Łowca, musisz mieć u boku zwierzaka Zaciekłość. Zwierzęta dzikie to między innymi wilki, koty, pająki i goryle.

Evoker: Furia Aspektów

Z ich dodatkiem w Smocze stadoEvoker to najnowsza klasa, która otrzymuje efekt Żądzy Krwi Wow. Ich zaklęcie, Fury of the Aspects, wnosi wartość do rajdu w taki sam sposób, jak oryginalne zaklęcie szamana, ponieważ można je zastosować z roli DPS lub Healer. Podczas gdy przywoływacze spustoszeń z pewnością znajdą wartość w zaklęciu, zwiększając zadawane przez siebie obrażenia, przywoływacze zachowawczy będą mogli również wspierać swoich kolegów z drużyny kolejnym zwiększeniem ich przepustowości.

Inne: Feral Hide Drums

Jeśli nie masz żadnej z wyżej wymienionych klas w swojej grupie, kaletnik może wytworzyć Bębny Dzikiej Skóry, aby dać twojej grupie łagodny efekt Żądzy Krwi w postaci przedmiotu użytkowego. Feral Hide Drums dają tylko 15-procentowy wzrost pośpiechu, co stanowi dokładnie połowę efektu, jaki zapewnia rzeczywiste zaklęcie. Mimo to, w mgnieniu oka, Feral Hide Drums przytłoczy twoją grupę.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63acedceee1b483dbf80c2aead899ae2&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-classes-with-a-bloodlust-effect-in-world-of-warcraft-dragonflight&c=1758051060273486405&mkt=fr-fr