Wszystkie interaktywne przedmioty w Court of Stars: WoW Dragonflight Mythic+ przewodnik po lochach


Jeden z najbardziej unikalnych aspektów Świat WarcraftaCourt of Stars dungeon to różne przedmioty, z którymi można wchodzić w interakcję, rozmieszczone w całym lochu. Prawie wszystkie te interakcje pojawiają się losowo, chociaż niektóre cechy charakterystyczne dla klas są gwarantowane podczas każdego przejścia lochów.

Kiedy loch był aktualną zawartością w wersji Legion rozszerzenia, gracze często budowali składy drużyn wokół potencjalnych wzmocnień i interaktywnych przedmiotów, które mogą pojawić się podczas biegu. Wprowadzanie klas, takich jak Łotrzykowie, Łowcy Demonów i inne wyjątkowo silne opcje, stało się wówczas niemal obowiązkowe, a teraz, gdy lochy powróciły do ​​centrum uwagi w puli lochów Mythic+ w tym sezonie, te wymagania i strategie budowania kompozycji kontrolowały większość dyskusji wokół Sąd Gwiazd.

Oto wszystkie elementy, z którymi można wchodzić w interakcje, które znajdziesz na Dworze Gwiazd, zapewniane przez nie wzmocnienia oraz klasy, rasy lub profesje użytkowników, którzy mogą je w pełni wykorzystać.

Elementy interaktywne na korcie przed północą

Przewód mocy tajemnej: inżynierowie, gobliny i gnomy

Tajemny przewód zasilający można znaleźć tuż przed mostem, który prowadzi do obszaru bossa Kapitana Patrolu Gerdo i może być używany przez Gobliny, Gnomy i graczy, którzy są wykwalifikowani w profesji Inżynierii. Kanał wyłącza wszystkie Konstrukty Strażników w lochu.

Kolba Uroczystej Nocy: Łotrzykowie i Alchemicy

Flask of the Uroczysta Noc, którego nie należy mylić z bibelotem o tej samej nazwie, to interaktywny przedmiot znajdujący się na fontannie, wokół której krąży kapitan patrolu Gerdo. Łotrzykowie i alchemicy mogą podstępnie dodać truciznę do kolby, powodując śmierć Gerdo z 25% HP podczas walki z bossem. Jeśli kolba pozostanie niezatruta, Gerdo zyska przyspieszenie i premię do obrażeń na ostatnią ćwiartkę walki.

Przedmioty, które przywołują mini-bossa

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Towary bazarowe: kaletnicy, łotrzykowie i wojownicy

Znajdujące się po prawej stronie Dziedzińca Północy Towary z Bazaru można wejść w interakcję, aby przywołać jednego z poruczników strzegących Talixae Flamwreath.

Ranny nocny cywil: uzdrowiciele i krawcy

Uzdrowiciel z twojej grupy może wejść w interakcję z Rannym Cywilem Nocnym, aby przywołać jednego z mini-bossów Talixae. Cywil będzie krzyczeć i płakać, że został dotknięty przez „osobę z zewnątrz”, powodując zakłócenie i sprowadzając jednego ze strażników szefa do twojej lokalizacji.

Statua Lifesize Nightborne: górnicy i jubilerzy

Posąg Nightborne może zostać zniszczony przez górników i jubilerów, sprowadzając mini-bossa do twojej lokalizacji. Znajduje się tuż przed schodami po prawej stronie dziedzińca, które prowadzą w stronę obszaru z bossem Talixae.

Odrzucone śmieci: Łowcy i kowale

Być może najmocniejszy przedmiot na Dworze Północy, Odrzucone śmieci mogą być używane przez Łowców i Kowali do tworzenia pułapek na niedźwiedzie, które nie tylko przyciągają uwagę minibossów, ale powodują, że otrzymują oni większe obrażenia ze wszystkich źródeł, jeśli są na nim latawcami pułapka.

Powiązane: Jak dostać się do Court of Stars w Świat Warcrafta

Elementy interaktywne, które zapewnią Twojej drużynie wzmocnienie

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Starlight Rose Brew: Rycerze Śmierci i Mnisi

Natychmiast po pokonaniu Inkwizytora strzegącego drzwi prowadzących na Dziedziniec Północy, mógł pojawić się Starlight Rose Brew. Daje drużynie premię do regeneracji HP i Many, jeśli zostanie spożyty przez Mnicha lub Rycerza Śmierci

Magiczna Latarnia: Nocne Elfy, Krwawe Elfy, Magowie i Zaklinacze

Jednym z najsilniejszych i najczęściej używanych przedmiotów na Dworze Północy jest Magiczna Latarnia. Ta interakcja zapewnia drużynie bezpośrednie wzmocnienie obrażeń, gdy jest używana przez Nocnego Elfa, Krwawego Elfa, Maga lub Zaklinacza. Latarnia to jedyny interaktywny przedmiot, którego może używać określona rasa, klasa lub profesja.

Podmokły Zwój: Szamani, Skórnicy i Skrybowie

Podmokły zwój zapewnia drużynie premię do prędkości poruszania się, gdy jest używany przez graczy ze skórowaniem lub inskrypcją lub gdy jest używany przez szamana.

Umbral Bloom: druidzi i zielarze

Umbralny Rozkwit daje stałą, stałą premię do Pośpiechu, gdy wchodzi w interakcję z Druidami i Zielarzami. Surowy wzrost Pośpiechu utrzymuje się przez pozostałą część lochu i zapewnia około jednej trzeciej mocy zaklęcia Żądza Krwi/Heroizm.

Powiązane: Wszystkie klasy z efektem Żądzy Krwi w Wow: Smocze stado

Napoje psiankowatych: Pandareni, kucharze i zielarze

Napoje psiankowate znajdują się po lewej stronie Dziedzińca Północy i zapewniają stałą premię do maksymalnego HP graczy w interakcji z Pandarenami, kucharzami i graczami z profesją zielarstwa.

Fel Orb: łowcy demonów, kapłani, paladyni, czarnoksiężnicy

W tylnym rogu Dziedzińca Północy, tuż za mostem strzeżonym przez Konstrukt Strażnika, mogła się odrodzić Spaczona Kula. Kula zapewnia drużynie wzmocnienie trafienia krytycznego, gdy jest używana przez łowców demonów, paladynów, kapłanów lub czarnoksiężników.

Piekielna księga: Łowcy demonów, kapłani i paladyni

Podobnie jak Spaczona Kula, Piekielna Księga – której strzeże mniejsza grupa mobów w prawej górnej części Dziedzińca Północy – może wejść w interakcję z Łowcami Demonów, Kapłanami i Paladynami. Księga zapewnia wzmocnienie, które zmniejsza obrażenia otrzymywane przez drużynę ze wszystkich źródeł.

Inne specyficzne dla klas interakcje na Dworze Gwiazd

Zrzut ekranu przez Blizzard Entertainment

Widmowy Wzrok Łowców Demonów: DH mogą używać Widmowego Wzroku do wykrywania demonów, co oznacza, że ​​minigrę Jeweled Estate można łatwo ukończyć dzięki tej umiejętności. Gdy wszystkie pięć wskazówek zostanie znalezionych w minigrze, Łowcy Demonów mogą użyć Widmowego Wzroku, aby zobaczyć, który Podejrzany Szlachcic na przyjęciu jest tak naprawdę demonem w przebraniu.

Tarcza Prawdziwej Straży Paladyna: Paladyni mogą transmogryfikować swoją tarczę do Legion artefakt Truthguard, który będzie świecił, gdy w pobliżu będą demony. Po znalezieniu wszystkich pięciu wskazówek podczas minigry Jeweled Estate, Truthguard zdradzi lokalizację demonicznego szpiega w posiadłości.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6413839b55794704bf1d3581e7bac90f&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-interactable-items-in-court-of-stars-wow-dragonflight-mythic-dungeon-guide&c=7538982939419779718&mkt=fr-fr