Wszystkie afiksy w lochach Mythic+ w pierwszym sezonie WoW Dragonflight


pory roku w Świat Warcrafta zwykle odnoszą się do okresu trwającego od 10 do 40 tygodni, podczas którego gracze mogą podejmować wyzwania zarówno PvE, jak i PvP, aby awansować i ostatecznie zebrać ograniczone czasowo nagrody, takie jak tytuły i wierzchowce. Na przykład, Krainy Cienia miał cztery sezony, z których każdy oferował graczom możliwość odzyskania swojej rangi i sezonowych nagród, takich jak Soultwisted Deathwalker.

Obecnie wciąż nie wiadomo, ile sezonów Smocze stado będzie mamy, ale wiemy, że sezon pierwszy rozpocznie się 13 grudnia. Oprócz sezonu pierwszego, który rozpocznie się tuż przed świętami Bożego Narodzenia, Vault of the Incarnates — pierwszy najazd dodatku — otworzy swoje podwoje dla wszystkich najeźdźców.

Innymi słowy, począwszy od 13 grudnia, możesz zacząć zdobywać osiągnięcia Gladiator i Mistrz Keystone, a także rozpocząć najeżdżanie Vault of the Incarnates ze swoimi kolegami z gildii i przyjaciółmi na dowolnym poziomie trudności.

Wraz z początkiem nowego sezonu możemy zacząć dążyć do osiągnięcia Keystone Master. Poza zwykłymi afiksami, takimi jak Szaleństwo i Tyraniczny, za każdym razem, gdy wejdziecie do lochów Mythic+ na co najmniej 10. poziomie, otrzymamy nowy afiks sezonowy o nazwie Grzmot.

Oprócz tego Blizzard wprowadził pewne zmiany w działaniu lochów Mythic+ — przyjrzyjmy się więc wszystkim afiksom sezonowym, wszystkim zmianom w Mythic+ i, co najważniejsze, rotacji afiksów w pierwszym sezonie.

Przyrostek sezonowy dla WoW Dragonflight sezon pierwszy

Oprócz standardowych cotygodniowych afiksów, takich jak Quaking i Grievous, wszystkie lochy Mythic+ będą miały afiksy sezonowe. Afiks sezonowy ma zastosowanie tylko wtedy, gdy wchodzisz do lochów Mythic+ z kluczem poziomu 10 lub wyższym. Sezon pierwszy z Smocze stado będzie miał przyrostek o nazwie Grzmot, który brzmi:

„Wrogowie mają pięć procent więcej zdrowia. Podczas walki gracze są okresowo przeładowywani pierwotną mocą niekończącej się burzy Raszageth. Ta moc wiąże się z wielkim ryzykiem, a brak jej szybkiego rozładowania może mieć oszałamiające konsekwencje”.

Mówiąc prościej, gracze zostaną wzmocnieni pierwotnymi mocami Raszageth, zadającymi dodatkowe obrażenia i leczącymi. Kiedy wejdziesz w kontakt z przeciwnym znakiem, zneutralizujesz efekt zarówno na tobie, jak i na twoim sojuszniku. Po 15 sekundach pierwotnego przeciążenia zostaniesz ogłuszony i otrzymasz obrażenia. Tak więc twoim zadaniem będzie w zasadzie maksymalne wykorzystanie Pierwotnego Przeciążenia, a następnie usunięcie go poprzez zetknięcie się z przeciwnym znakiem.

WoW Dragonflight sezon pierwszy rotacja afiksów

Podczas Smocze stado Beta, Wowhead niestrudzenie zbierało dane o lochach Mythic+. W ciągu ostatnich ośmiu tygodni Wowhead znalazł wszystkie afiksy i ich harmonogram Smocze stado. Pamiętaj, że nie jest to potwierdzone przez Blizzarda i jest podatne na zmiany.

Tydzień Afiks (Poziom drugi) Afiks (Poziom czwarty) Afiks (Poziom siódmy) Afiks sezonowy (poziom 10+)
Jeden Warowny Wściekły Trzęsienie Grzmiący
Dwa Despotyczny Pękający Ciężki Grzmiący
Trzy Warowny Optymistyczny Wulkaniczny Grzmiący
cztery Despotyczny Wściekły Buńczuczny Grzmiący
Pięć Warowny Złośliwy Ciężki Grzmiący
Sześć Despotyczny Optymistyczny Materiał wybuchowy Grzmiący
Siedem Warowny Wzmocnienie Buńczuczny Grzmiący
Osiem Despotyczny Złośliwy Trzęsienie Grzmiący
Dziewięć Warowny Pękający Materiał wybuchowy Grzmiący
10 Despotyczny Wzmocnienie Wulkaniczny GrzmiącyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6380ae81d6874e9291125861916a92f2&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-affixes-in-mythic-dungeons-in-wow-dragonflight-season-one&c=16414768042322024766&mkt=fr-fr