Wszyscy bossowie w Vault of the Incarnates w WoW


Sezon pierwszy z Świat Warcraftanajnowszy dodatek, Smocze stado, jest już prawie na miejscu. Wraz z nim pojawiają się lochy Mythic+ i oczywiście pierwszy nowy najazd: Vault of the Incarnates.

Normalny, heroiczny i mityczny poziom trudności zostaną otwarte we wtorek 12 grudnia, a trzy skrzydła Raid Finder/LFR zostaną udostępnione odpowiednio 19 grudnia, 2 stycznia i 16 stycznia, a minimalny wymagany poziom przedmiotu to 359 .

Poziomy będą również, podobnie jak w poprzednich rozszerzeniach, upuszczać sprzęt z siłą proporcjonalną do trudności rajdu w następujący sposób:

Szczebel Szefowie jeden do czterech Bossowie piąty i szósty (bossowie skrzydłowi) Bossowie siódmy i ósmy (bossowie końcowi)
Raid Finder/LFR 376 382 385
Normalna 389 395 398
Heroiczny 402 408 411
Mityczny 415 421 424

Vault of the Incarnates zawiera ośmiu bossów, podzielonych na trzy powyższe sekcje pod względem jakości łupów. Ale skrzydła Raid Finder są posortowane nieco inaczej, ze Skrzydłem Pierwszym (The Primal Bulwark) składającym się z Eranog, Dathea i The Primal Council, Skrzydłem Drugim (Caverns of Infusion) z Kurog Grimtotem, Sennarthem i Terrosem oraz Skrzydłem Trzecim (Fury Burzy), w tym Broodkeeper Diurna i Raszageth the Storm-Eater.

Oto wszyscy bossowie w Vault of the Incarnates wraz z ich opisami z Adventure Guide/Dungeon Journal w grze.

Pierwsza czwórka

Eranog

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Eranog, dowódca sił prymalistów, jest nieugięty w dążeniu do władzy. Gdy zbliża się uwolnienie Wcielonych, Eranog wzywa całą swoją armię i nie zawaha się poświęcić swoich oddanych wyznawców, by odnieść zwycięstwo.

Terros

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Prymaliści starali się odciągnąć Terrosa, nieustępliwą siłę zniszczenia, z planu żywiołów. Jednak ich rytuał został przerwany. Uwięziony między dwoma światami, ten potężny terror stara się uwolnić i zniszczyć wszystko na swojej drodze.”

Rada Pierwotna

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Ci władcy żywiołów są bezwzględni w dążeniu do władzy. Embar Firepath jest równie bezlitosna jak ogień, którym włada. Opalowy Kieł dzierży potęgę ziemi, by zmiażdżyć swoich wrogów. Krados Icewrath jest zimny i okrutny, podczas gdy jego rodzeństwo Dathea Stormlash jest tak dzikie i nieprzewidywalne jak szalejąca burza”.

Sennartha

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Sennarth, najbardziej okrutne stworzenie Kurog Grimtotem, to ogromny pajęczak nasycony bezlitosnym zimnem. Jej jedynym celem jest ochrona jej tysięcy potomków w oczekiwaniu na dzień, w którym wyklują się i spowią Azeroth pajęczyną zimy.”

Skrzydłowi Bossowie

Dathea, Wniebowstąpiona

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Doprowadzona do szaleństwa po porażce Dathea dobija targu z Raszagethem, by osiągnąć jeszcze większą moc. Nasycona ułamkiem siły Wcielonego, Dathea przejmuje kontrolę nad samym wiatrem i uwalnia jego zaciekłość, by rozerwać wrogów na strzępy”.

Kurog Grimtotem

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Niegdyś ceniony uczeń Magathy Grimtotem, ten mistrz pierwotnych żywiołów przygotowuje się do uwolnienia swoich najbardziej niszczycielskich kreacji. Jeśli Kurog nie zostanie powstrzymany, jego byty burzy, ognia, lodu i ziemi będą siać spustoszenie w całym Azeroth.”

Ostateczni Bossowie

Broodkeeper Diurna

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Broodkeeper Diurna jest zaciekłym strażnikiem Primalist Clutchwarren. Poświęca swoje znaczne siły, by zaprotestować przeciwko niewyklutemu i szuka zemsty za tego, którego straciła.

Raszageth Pożeracz Burz

Zdjęcie za pośrednictwem Blizzard Entertainment

„Raszageth głęboko wierzy, że gatunek smoków miał być tak dziki i wolny jak sama burza. Jeśli uda jej się uwolnić innych Wcielonych z ich starożytnego więzienia, Raszageth i jej pobratymcy obalą Aspekty i oczyszczą świat ze wszelkich śladów wpływu Tytanów.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=6397eadb0c4f478284094df43896ec71&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-bosses-in-wows-vault-of-the-incarnates&c=5656987862076466393&mkt=fr-fr