Wszyscy bossowie Scourge Invasion w WoW: Wrath of the Lich King Classic


Druga faza World of Warcraft: Wrath of the Lich King Classic pre-patch jest już dostępny, ponieważ wydarzenie Scourge Invasion pojawiło się na serwerach na żywo na początku tego tygodnia. Teraz gracze będą musieli przetrwać inwazje na główne miasta i regiony Azeroth, nie licząc już istniejącej Plagi Zombie, która wybuchła na Klasyczny serwery w zeszłym tygodniu.

Wraz z początkiem Inwazji Plagi, nieumarli wrogowie zaczną pojawiać się w strefach otwartego świata Azeroth i instancjach lochów. Gracze będą mogli zobaczyć punkty Inwazji Plagi na swojej mapie świata, wskazując im kierunek wydarzenia na świecie, w którym mogą walczyć z siłami Plagi.

Oprócz obszarów z otwartym światem, do niektórych z nich dodano sześciu nowych bossów Klasyka lochy. Bossowie wewnątrz lochów będą skalowani do zakresu poziomów lochów, w których się znajdują, zapewniając graczom nowe wyzwania na wszystkich etapach procesu zdobywania poziomów.

Oto wszyscy bossowie, z którymi będziesz mógł walczyć podczas światowego wydarzenia Scourge Invasion.

Klasyczny WoWBossowie z lochów Scourge Invasion

Zdjęcie z Blizzard Entertainment
  • Balzafon (Stratholme)
  • Lady Falther’ess (Razorfen Downs)
  • Lord Blackwood (Scholomance)
  • Odwet (Dire Maul Zachód)
  • Pogarda (Cmentarz Szkarłatnego Klasztoru)
  • Sever (Twierdza Cienistego Kła)

WoW: klasycznysześciu bossów Scourge Invasion powinno być znanych niektórym graczom, ponieważ byli oni częścią oryginalnego wydarzenia Scourge Invasion podczas oryginalnego wydania Gniew Króla Lisza w 2008 roku. Klasyczny gracze rozpoznają również tych bossów z Inwazji Plagi, która miała miejsce w dniu Klasyczny serwery przed premierą najazdu Naxxramas w 2020 roku.

Naxxramas powróci jako nalot w Wrath of the Lich King Classicdając graczom kolejną szansę na zanurzenie się w jednym z Wownajsłynniejsze naloty wszech czasów.

Światowa wentylacja Scourge Invasion potrwa do premiery Gniew Króla Lisza 26 września.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=631e143c85864d998d54fe04029cde32&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fall-scourge-invasion-bosses-in-wow-wrath-of-the-lich-king-classic&c=642435128896730269&mkt=fr-fr