Wróć do WoW i zdobądź Shadowlands za darmo do 5 wrześniaNie posiadam Krainy Cienia już? Życie pozagrobowe czeka na ciebie, bohaterze! Od teraz do 5 września 2022możesz odebrać BEZPŁATNĄ kopię Krainy Cienia Edycja podstawowa, wraz ze wzmocnieniem postaci do poziomu 50 za pośrednictwem aplikacji Battle.net na komputery. Zagraj w całość Krainy Cienia doświadczenie i wcześnie rozpocznij przygotowania do startu Smocze stado później w 2022 roku.
KwalifikowalnośćWszystkie konta Battle.net, które obecnie nie mają Krainy Cienia dołączone rozszerzenie i które w przeszłości miało jakąkolwiek licencję na rozszerzenie dołączoną do konta, otrzyma Krainy Cienia Edycja podstawowa i wzmocnienie postaci do poziomu 50 BEZPŁATNIE (bez konieczności zakupu). Konta Battle.net bez wcześniejszej licencji rozszerzenia dołączonej do któregokolwiek z ich kont w grze WoW Krainy Cienia na żadnym ze swoich kont w grze, NIE kwalifikują się do otrzymania darmowej kopii Krainy Cienia.Jak odebrać prezent?Aby odebrać prezent, wykonaj następujące kroki:

  1. Otwórz aplikację Battle.net na komputer i zaloguj się.

    Jeśli nie masz zainstalowanej aplikacji, pobierz ją tutaj.

  2. Kliknij ikonę prezentu* w prawym górnym rogu aplikacji, obok ikony dzwonka powiadomienia.
  3. W oknie potwierdzenia poszukaj prezentów i kliknij przycisk ODBIERZ.
  4. Początek World of Warcraft® i ciesz się BEZPŁATNĄ kopią Krainy Cienia Edycja podstawowa i wzmocnienie postaci do poziomu 50.

Mamy nadzieję, że spodobają Ci się te prezenty i niech Twoja podróż przez zaświaty będzie pełna przygód i emocji. Miej oko na https://worldofwarcraft.com/news, aby uzyskać najnowsze informacje o World of Warcraft, Shadowlands i nie tylko, w tym o zbliżającej się premierze Wrath of the Lich King Classic 26 września i Dragonflight później w 2022 roku. Do zobaczenia za Azeroth!*Jeżeli ikona prezentu się nie wyświetla, zrestartuj całkowicie swoją aplikację Battle.net na komputer i spróbuj ponownie później. Przetwarzanie grantów Shadowlands może potrwać do siedmiu dni.

Źródło : https://www.wowhead.com/news=328466/return-to-wow-and-get-shadowlands-free-through-september-5th