Wróć do Cytadeli Lodowej Korony w przyszłym miesiącu w World of Warcraft Classic.

World of Warcraft Classic: Długo oczekiwana premiera Icecrown Citadel zapowiedziana na 12 października

Gracze World of Warcraft Classic będą wreszcie mogli powrócić do długo oczekiwanego powrotu do Icecrown Citadel 12 października. Fani World of Warcraft Classic z niecierpliwością czekali, aż deweloper Blizzard Entertainment ogłosi datę premiery ponownego otwarcia Cytadeli Lodowej Korony. Ta słynna pułapka była centralnym punktem rozszerzenia Wrath of the Lich King w czasie, gdy gra MMORPG osiągała swój największy sukces. Pewne poprawione aspekty życia wprowadzone w patchu Icecrown Citadel ostatecznie doprowadziły do ​​spadku populacji graczy, ale nie da się zaprzeczyć, że był to czas, kiedy World of Warcraft przeżywał swój szczyt. Blizzard w końcu ujawnił, że fani World of Warcraft Classic będą mogli ponownie przeżyć dni świetności 2009 roku i ponownie zmierzyć się z Arthasem Menethilem.

Nowa łatka i nowe lochy do World of Warcraft Classic

Łatka 3.4.3 World of Warcraft Classic zostanie wydana 10 października. Ta aktualizacja zawiera trzy nowe lochy, które pozwalają graczom poznać historię prowadzącą do Cytadeli Lodowej Korony. Niezależnie od tego, czy odkryjesz Kuźnię Dusz, Pit of Saron czy Halls of Reflection, nie będzie to łatwe. Kiedyś te lochy były prawdziwym wyzwaniem i wygląda na to, że Blizzard nie planuje tego zmieniać w Classic. Łatka wprowadzi także do WoW Classic funkcję Random Dungeon Finder, funkcję, która pozwoli ci łatwo zarejestrować się w lochach bez konieczności tworzenia drużyny. Wielu uważa to za upadek gry, ponieważ odebrało jej aspekt społeczny, z którego cieszyło się wielu graczy. Jednak ułatwi to wszystkim korzystanie z treści.

Cytadela Lodowej Korony i jej tajemnice

Najazd na Cytadelę Lodowej Korony rozpoczyna się 12 października i daje ci kilka dni na przygotowanie się w lochach przed wyruszeniem w podróż. ICC obejmuje dwanaście spotkań z różnymi bossami rozmieszczonymi na pięciu skrzydłach. Jeśli planujesz pokonać wszystkich bossów za jednym razem, będziesz potrzebować dobrej kawy. Poniżej znajdziesz pełną listę opisów aktualizacji dla Cytadeli Lodowej Korony. Należy pamiętać, że niektóre poprawki mogą ulec zmianie po uruchomieniu łatki.

Wybierzmy się na wycieczkę po Cytadeli Lodowej Korony

Cytadela Lodowej Korony to ostatni duży najazd w grze Wrath of the Lich King Classic i składa się z dwunastu bossów rozmieszczonych w pięciu różnych skrzydłach. Dolna Iglica, Bitwa na Okrętach Bojowych, Plagueworks, Crimson Hall i Frostwing Halls obiecują epickie bitwy. Każde skrzydło będzie w pełni dostępne do testów na poziomie trudności Normalnym i Heroicznym. Nie będzie żadnych ograniczeń uniemożliwiających dostęp do późniejszych skrzydeł i wszystkie zostaną odblokowane w momencie premiery.

Shadowmourne: legendarne zadanie

Legendarna misja z bronią Shadowmourne została poddana kilku znaczącym zmianom. Aby zdobyć Odłamki Lodowego Cienia, gracz z Twojej drużyny nie będzie już musiał ukończyć zadania „Rozbity tron”. Częstotliwość wypadania Odłamków Lodowego Cienia na 25-osobowym poziomie trudności Normal została dostosowana tak, aby odpowiadała poziomowi Heroicznemu na 25 graczy. Bossowie na każdym skrzydle upuszczą jeden gwarantowany Fragment Lodowego Cienia zarówno na poziomie trudności Normalnym, jak i Heroicznym. Dodatkowo łatwiej będzie zdobyć Primal Saronite, który można kupić u sprzedawcy Frost Emblem, a także za nową walutę zdobywaną w lochu Titan Rune: Protokół Gamma.

Nowe lochy – Kuźnia Dusz, Pit of Saron i Sale Odbicia

Te trzy lochy są już dostępne i można je znaleźć na górnym balkonie Cytadeli Lodowej Korony w Icecrown. Domyślnie wersja Heroic tych lochów będzie korzystać z dodatkowych nagród z lochów Titan Rune: Defense Protocol Gamma, ale nie będzie żadnych dodatkowych mechanik ani dostosowań trudności, jak inne lochy Defense Protocol Gamma.

Łatka World of Warcraft Classic 3.4.3 wprowadza wiele dodatków i ulepszeń, na które czekali fani. Gracze będą mogli ponownie przeżyć emocje panujące w Cytadeli Lodowej Korony i ponownie zmierzyć się z Arthasem Menethilem. Przygotuj się na zanurzenie w epickim uniwersum World of Warcraft Classic i przygotuj się na stawienie czoła wyzwaniom, które na Ciebie czekają!

Źródło: www.bing.com