Wrathion postarzał się jak George Clooney w World of Warcraft


Blizzard Entertainment od samego początku modyfikuje modele NPC na lewo i prawo Bitwa o Azeroth w 2018 roku. Największą i prawdopodobnie najbardziej godną uwagi metamorfozą, jaką widzieliśmy na przestrzeni lat, jest Wrathion. NPC zmienił się z rozpieszczonego księcia, który wygląda przezabawnie w swojej smoczej postaci, w prawdziwą stylową ikonę, która ratuje świat.

Po raz pierwszy wprowadzony podczas Kataklizm w 2010 roku Wrathion był tylko szczenięciem, które wciąż musiało urosnąć, aby osiągnąć swoją prawdziwą postać. Znany ze swoich teatralnych występów i szturmów, nikt nie lubił Wrathiona, ponieważ zachowywał się jak zepsuty książę. W Mgły Pandariidwa lata później, Wration zasadniczo pozostał tą samą postacią z identycznymi animacjami i poza zabawną postacią smoka.

Później Wycierać, Wrathion całkowicie zniknął z oblicza Azeroth. Czarny Książę powrócił do Azeroth jak urodzony model z bujnymi lokami, zadowolonym z siebie uśmiechem i zarośniętą brodą. Co więcej, jego smocza postać zmieniła się ze zwykłego szczenięcia w pełnowymiarowego smoka, który jest w stanie zmierzyć się z każdym. Po wielu latach samotności i licznych próbach poprawy reputacji Czarnego Stada, osobowość Wrathion również uległa całkowitej zmianie.

Obraz przez u/Midian-P2

Z dawnego rozpieszczonego księcia, który po prostu nie tolerował rzeczy, które nie szły po jego myśli, Wrathion przekształcił się w bezinteresownego Wow postać, która pomaga nam pokonać N’Zotha w BfA. W Smocze stado, która zostanie wydana 28 listopada, będzie cała strefa poświęcona Czarnemu stadu smoków. W Waking Shores pomożemy Wrathionowi i jego armii smoków odzyskać terytorium z rąk djaradinów.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=637789038a0d46258ada4d2308aab761&url=https%3A%2F%2Fdotesports.com%2Fwow%2Fnews%2Fwrathion-aged-like-george-clooney-in-world-of-warcraft&c=3788174742018916690&mkt=fr-fr