Wrath of the Lich King powraca, najlepsza ekspansja WoW


WoW Classic to sposób na grę w World of Warcraft taką, jaka była we wczesnych latach i jest idealna nie tylko dla osób z bardzo skromnym sprzętem, ale także dla tych, którzy naprawdę tęsknią za początkami najpopularniejszej gry MMO w historii. Cóż, Activision-Blizzard właśnie wydało swoje Wrath of the Lich King Classic, ponowne wydanie klasycznego rozszerzenia z 2008 roku.

Czasami zdarza się nam, że przestajemy grać w MMO z braku czasu i nagle po powrocie znajdujemy zupełnie inną grę ze względu na ilość wprowadzonych zmian. Mając za sobą ponad piętnaście lat, to normalne, że World of Warcraft zmienił się tak bardzo, że pierwsi gracze nie są już zainteresowani. Zgodnie z tym założeniem, uruchomiono World of Warcraft Classic, aby móc odzyskać pierwsze wersje w takim stanie, w jakim były, i móc podróżować po ziemiach Azeroth w taki sam sposób, jak robiliśmy to dawniej. Nie zapominajmy, że bez problemu możemy grać w każdą inną grę wideo, niezależnie od upływu czasu.

Co przynosi nam Wratch of the Lich King Classic?

Blizzard nie był usatysfakcjonowany ponownym wydaniem tego rozszerzenia, które widzieliśmy w 2008 roku, ale wprowadził pewne zmiany, zwłaszcza w celu dostosowania gry do aktualnej codzienności. We wszystkich przypadkach to, co miało pierwotna ekspansja, jest nadal zachowywane, tak jak w przypadku a nowa klasa od poziomu 55odnosimy się do Rycerz Śmierciktóry ma trzy specjalizacje:

  • Krew do rozgrywki przypominającej czołg.
  • Mróz grać w stylu DPS z zaklęciami opartymi na zimnie.
  • bezbożny w wariancie nawiązującym do nekromanty z Diablo oraz z zaklęciem, które pozwoli nam wskrzesić zmarłych.

Gra pozwoli nam podnieść nasze postacie do poziomu 80co nam da i w zależności od umiejętności gracza, od 30 do 60 dodatkowych godzin rozgrywki odnośnie tego, co zostało już dodane w Burning Crusade. Znacznie więcej niż obecne tytuły AAA, zapewniamy, że przez miesiąc subskrypcji będziesz mógł uzyskać dostęp do wszystkich oferowanych przez nie treści.

Chociaż najbardziej kontrowersyjną decyzją, jaka została podjęta, było usunięcie wyszukiwarki lochów, która zmusi graczy do bardziej towarzyskich spotkań w grze, odwiedzania lochów i eksploracji rozległego świata Azeroth, który został rozszerzony o nowy obszar, Northrend. Kolejnym elementem usuniętym z oryginału jest utrata niektórych opcji dostosowywania wyglądu postaci.

Jak w to grać?

Wrath of the Lich King Classic jest już dostępny dla graczy World of Warcraft Classic już od 27 września 2022 roku. klasyczny. Czy jesteś gotowy, by znów cieszyć się, jak piętnaście lat temu, co dla wielu jest najlepszym rozszerzeniem już klasycznego Blizzarda?Źródło : https://www.gearrice.com/update/wrath-of-the-lich-king-returns-the-best-wow-expansion/