Wrath Of The Lich King pojawi się w World Of Warcraft Classic


Kontynuując coroczną kadencję wydawniczą, Blizzard ogłosił, że w tym roku doda dodatek Wrath of the Lich King do World of Warcraft Classic. Jedno z najbardziej szanowanych rozszerzeń do Warcrafta, Wrath wyśle ​​graczy do krainy Northrend, gdzie Arthas Menethil, tytularny Król Lisz, i jego stale rosnąca plaga nieumarłych zagrażają całemu Azeroth.

Jednym z najważniejszych elementów gry WoW with Wrath było umożliwienie graczom wyrzucenia postaci jako pierwszej nowej klasy bohatera w grze, Rycerza Śmierci. Rycerze Śmierci zostaną zaimplementowani w wersji klasycznej podczas aktualizacji poprzedzającej rozszerzenie i, jak zawsze, każda dostępna rasa może zostać zamieniona w jedną z tych nieumarłych potęg. Będą dostępne dla obu frakcji, a nowi Rycerze Śmierci zaczną awansować do poziomu 55.

Dungeon Finder, który pozwala graczom połączyć siły z grupą losowych poszukiwaczy przygód i zmierzyć się z pięcioosobowymi lochami, jest uważany za sprzeczny z etosem World of Warcraft Classic i pozostanie niedostępny w grze.

Inne funkcje, które pojawią się w Wrath of the Lich King, to zawód rzemieślnika Inskrypcji oraz zakład fryzjerski, który będzie miał więcej opcji niż w oryginalnej iteracji, która zadebiutowała w tym rozszerzeniu po raz pierwszy. Ponadto, korzystanie z salonu fryzjerskiego nie będzie wymagało transakcji na prawdziwe pieniądze, jak to miało miejsce na początku, co jest kolejną przerwą od ponownego przeżywania tych rozszerzeń w takim stanie, w jakim były w tamtym czasie, ale mimo to mile widziana zmiana jakości życia.

Wrath of the Lich King pojawi się w WoW Classic w tym roku, ale wszystko, co wiemy, to mgliste ramy czasowe 2022. Przekażemy więcej informacji o jego wydaniu, gdy stanie się dostępny.

Wraz z ogłoszeniem powrotu Wratha Blizzard ujawnił najnowszy dodatek do trwającej gry na żywo o nazwie Dragonflight, który przenosi bohaterów Azeroth na długo oczekiwane Smocze Wyspy. Możesz przeczytać o Dragonflight tutaj, który będzie zawierał nową rasę i klasę (które są jednym i tym samym), nowe strefy, przeróbki interfejsu użytkownika i przeprojektowanie systemów talentów.Źródło : https://www.gameinformer.com/2022/04/19/wrath-of-the-lich-king-is-coming-to-world-of-warcraft-classic