WoWAnalyzer przejęty przez Warcraft LogsW poście na blogu Warcraft Logs ogłosiło, że nabyło WoWAnalyzer i zatrudniło emallsona do utrzymania i rozwoju strony!

WoWAnalyzer to strona internetowa, na której możesz wprowadzać swoje dzienniki i otrzymywać informacje zwrotne na temat miejsc, w których możesz poprawić swoją wydajność w oparciu o czas działania premii, wykorzystanie czasu odnowienia, zdolności rotacyjne i nie tylko dla swojej klasy. Nie wszystkie klasy są dostępne, ponieważ moduły są utrzymywane przez współtwórców.

Wraz z akwizycją ponownie udostępnili użytkownikom widok osi czasu, w którym można zobaczyć, które przyciski zostały naciśnięte, z bezpośrednią informacją zwrotną na temat ulepszeń, które można wprowadzić na czerwono.

Z ogromną radością ogłaszamy, że WoWAnalyzer dołączył do rodziny Warcraft Logs! Zespół Warcraft Logs oczekuje na wsparcie i rozszerzenie doskonałych narzędzi analitycznych w WoWAnalyzer we współpracy z niesamowitą społecznością współpracowników i teoretyków.

Co to jest WoWAnalyzer?

WoWAnalyzer to świetne narzędzie, które pomoże ci analizować i poprawiać własną wydajność za pomocą Warcraft Logs. Daje szczegółowy wgląd w różne rzeczy, takie jak zachowanie rzucania, czas działania premii, przestoje, zużycie czasu odnowienia, zmarnowane zasoby i inne. Narzędzie daje również wgląd w przydatne i interesujące statystyki, takie jak wzrost przepustowości dzięki twoim talentom, drobiazgom, cechom, zestawom premii oraz innym specjalnym przedmiotom i efektom. Podczas gdy WoWAnalyzer jest projektem typu open source, który opiera się głównie na współpracownikach wolontariuszy w celu uzyskania specyfikacji. konkretne wdrożenia, emallson zgodził się dołączyć do nas, aby pomóc w utrzymaniu i rozwoju WoWAnalyzer. Jest jednym z głównych współpracowników i cieszymy się, że mamy go w zespole.

FAQ

Co to oznacza dla WoWAnalyzer?

Zachowa ona swój charakter open source, a my postaramy się uczynić to bardziej zrównoważonym przy większym wsparciu ze strony reszty naszego zespołu. Planujemy również ponowne udostępnienie widoku osi czasu. Do byłych i przyszłych współtwórców, mamy nadzieję powitać Cię na pokładzie.

Co się zmienia dla mnie jako Patreona WoWAnalyzer?

Jeśli kochasz WoWAnalyzer na tyle, by wesprzeć witrynę, to jest niesamowite! Dziękuję Ci. Będziemy nadal wprowadzać specjalne funkcje i dostęp do naszego WoWAnalyzer Patreon. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z zespołem na Dyskordzie WoWAnalyzer!

Chcę współtworzyć WoWAnalyzer, co mogę zrobić?

Zawsze szukamy współpracowników! Sprawdź na WoWAnalyzer Wiki, jak zostać jednym z nich lub dołącz do WoWAnalyzer Discord.

Bądź na bieżąco

Dzienniki Warcrafta na TwitterzeWarcraft Logs DiscordWoWAnalyzer Discord

Source : https://www.wowhead.com/news=324677/wowanalyzer-acquired-by-warcraft-logs