WoW Wrath of the Lich King Classic: Calligraphy, jak wycisnąć z tego jak najwięcej?


Dodatek World of Warcraft Wrath of the Lich King Classic wprowadza nową profesję do praktyki: Kaligrafię! Niełatwe do nauczenia się na pierwszy rzut oka, niemniej jednak jest niezwykle ważne i potężne, a my pomożemy Ci zrozumieć, dlaczego w tym przewodniku.

Podczas gdy World of Warcraft już oferował panel 13 różnych zawodów, które gracze mogli ćwiczyć, aby zdobyć złoto lub materiały dla jednej ze swoich innych profesji, Wrath of the Lich King Classic wprowadza do gry czternasty z nich. ich : kaligrafia. Bardzo nietypowa profesja Kaligraf nie pozwala na tworzenie obiektów, które wyposażasz bezpośrednio w swoją kartę postaci. Świadczy o tym jednak fakt, że jest szczególnie potężny. Może nawet być jedna z najpotężniejszych ze wszystkich dostępnych profesjiczyniąc absolutnie niezbędnym postęp w tym rozszerzeniu (chociaż we współczesnej wersji gry stał się drugorzędny od czasu kosmetycznego).

Zostań skrybą, rysuj glify!

Podobnie jak wcześniej Jewelcrafting, Inscription oferuje nowy sposób podejścia do „tradycyjnych” zawodów World of Warcraft w tym sensie, że nie pozwala bezpośrednio przekształcać materiałów zebranych przy użyciu innych profesji (górnictwo, skórowanie lub zielarstwo) w potężny sprzęt.

Zamiast tego kaligrafowie natychmiast otrzymują nową aktywną umiejętność, która pozwala im: funt 5 roślin tego samego typu na raz (nie więcej, nie mniej) uzyskiwane przez Zielarstwo w celu uzyskania pigmentów o różnych kolorach iw losowych ilościach w zależności od rodzaju rozdrobnionych roślin: to jest Szlifowanie. Jeśli więc zdecydujesz się rozbić 5 Roses of Talandra, otrzymasz losową ilość Lazurowych Pigmentów i Lodowych Pigmentów.

Te pigmenty to podstawa Kaligrafii, ponieważ jak tylko masz wystarczającą ilość, możesz połączyć je w jeden tusz, ponownie o zmiennym kolorze w zależności od rodzaju łączonych pigmentów. Atramenty, które również prędzej czy później ci się przydadzą, ponieważ pozwolą ci ćwiczyć swoją pracę jako skryba, udostępniając za jej pośrednictwem różne przedmioty.

Oto główne przedmioty, które może wytworzyć kaligraf:

WoW Wrath of the Lich King Classic: Calligraphy, jak wycisnąć z tego jak najwięcej?

Zainteresowania Kaligrafią

Zdobywanie Kaligrafa na poziomach nie jest najłatwiejsze, ponieważ wymaga dość oszałamiającej ilości roślin (przypominamy z Zielarstwa), te ostatnie przydatne do tworzenia ogólnie bardzo słabych obiektów, aż do osiągnięcia ostatnich punktów umiejętności w tej profesji. Powiedzmy to: to praca, która wystawi na próbę Twoją cierpliwość i oszczędności !

Mimo to, na maksymalnym poziomie, jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej lukratywnych profesji w World of Warcraft. Aby odnieść sukces w zapełnieniu portfela, bez wątpienia najważniejsze jest kontynuowanie w Northrend Calligraphy Research dokładnie co 20 godzin: w zamian za atramenty Northrend odkrywasz nową losową technikę Kaligrafii, często Wielki Glif! To jedyny sposób, w jaki masz jako Kaligraf, aby uzyskać nowe „wzorce”, zwane w przypadku tego zawodu „technikami”. Dlatego ważne jest, aby nie zapomnieć o tych badaniach, w przeciwnym razie ulegniesz stagnacji zarówno w swoim biznesie, jak i pod względem generowanych zysków.

Ponieważ to jest główne zainteresowanie Kaligrafii: tworzyć glify. Zupełnie nowa mechanika (ponownie) wprowadzona w Wrath of the Lich King Classic, pozwala każdemu graczowi, niezależnie od klasy lub specjalizacji, umieścić w sumie 6 glifów, które poprawiają jego skuteczność w walce, takich jak:

WoW Wrath of the Lich King Classic: Calligraphy, jak wycisnąć z tego jak najwięcej?

Wreszcie inne ważne zainteresowanie zawodu kaligrafa polega na: tworzyć karty Darkmoon Dalekiej Północy. Bardzo drogie pod względem wymaganych atramentów, losowo generujesz kartę Darkmoon od 1 do 8 losowego zestawu. Łącząc osiem kart tego samego zestawu, tworzysz przedmiot questowy, który prowadzi cię do Darkmoon Faire i oferuje w nagrodę potężny klejnot, taki jak:

Pamiętaj, aby handlować z kolegami z Kaligrafii, ponieważ prawdopodobnie stworzyli karty, których nie masz i że hojnie zaoferują ci w zamian za inną kartę, którą możesz mieć w swoim ekwipunku i której nie udało się stworzyć!

Jeśli interesują Cię podstawy kaligrafii, możesz zrobić tylko jedno: przejdź do Wrath of the Lich King Classic!Źródło : https://www.thegamelocus.com/wow-wrath-of-the-lich-king-classic-calligraphy-how-to-get-the-most-out-of-it/