WoW WOTLK przed aktualizacją data premiery i klasyczny czas konserwacji


The WoW WOTLK (Wrath of the Lich King) – Przed aktualizacją nadchodzi w tym tygodniu i jest ważną datą w kalendarzu Warcraft Classic.

Jak wielu fanów WoW już wie, dostęp do Wrath of the Lich King Classic zostanie dodany do wszystkich istniejących subskrypcji World of Warcraft, co oznacza, że ​​nie będzie wymagany dodatkowy zakup.

A ta umowa, napędzana nostalgią za jednym z najlepszych rozszerzeń, jakie kiedykolwiek wydano do gry, sprawi, że trudno będzie pominąć premierę, a wielu fanów będzie odliczać, aż będą mogli pobrać przedpremierową łatkę w sierpniu.

World of Warcraft | Wrath of the Lich King Classic – zwiastun o randce

BridTV

10987

World of Warcraft | Wrath of the Lich King Classic – zwiastun o randce

https://i.ytimg.com/vi/J7VBka-A3hc/hqdefault.jpg

1063599

1063599

środek

13872

WoW WOTLK przed aktualizacją data premiery i klasyczny czas konserwacji

Blizzard potwierdził, że data i godzina premiery WoW WOTLK Pre-Patch zostały ustalone na wtorek, 30 sierpnia, a prace konserwacyjne zaplanowano na 7:00 czasu PDT na serwerach w Ameryce Północnej.

Oczekuje się, że ten przestój zakończy się o 8 rano PDT na serwerach Classic i 15:00 PDT na serwerach Burning Crusade Classic, zapewniając okno, w którym fani mogą oczekiwać, że przed aktualizacją zostanie uruchomiony.

Należy zauważyć, że chociaż serwery NA zostaną zaktualizowane 30 sierpnia, ta sama klasyczna aktualizacja przedpremierowa World of Warcraft Wrath of the Lich King pojawi się na serwerach UE dopiero po godzinie 3 nad ranem CEST 31 sierpnia.

Blizzard postanawia podzielić swoje główne aktualizacje i harmonogramy konserwacji, takie jak ten, na wszystkie dodatki, pozostawiając niektórych fanów nieco dłużej niż inni, jeśli chodzi o pełne wprowadzenie.

To pełne doświadczenie Lich Kinga będzie dostępne dopiero 23 września, ale przed aktualizacją WoW będzie można zacząć cieszyć się częścią tego, co pojawi się w przyszłym miesiącu. Wraz z wydaniem aktualizacji wstępnej Wrath of the Lich King gracze będą mogli stworzyć swoją pierwszą klasę bohatera Death Knight, uzyskać dostęp do profesji inskrypcji i doświadczyć niektórych nadchodzących aktualizacji systemu.

Jednym z pierwszych wydarzeń, jakie fani WoW napotkają po zbudowaniu nowego Rycerza Śmierci i zdobyciu pierwszych osiągnięć, jest plaga Plagi, którą Blizzard potwierdził w tym tygodniu: „Od 6 września uważni obserwatorzy zauważą, że dostawy Rzucających się w oczy skrzynek przybywają mniej niż renomowane porty, takie jak Booty Bay. Te wysoce zaraźliwe pojemniki zarażą każdego, kto ich dotknie, śmiertelną odmianą plagi. Jeśli potrzebujesz pomocy, aby uniknąć makabrycznej śmierci, poszukaj pobliskiego Uzdrowiciela Argentu, który się oczyści. Postacie graczy, które potrafią rozproszyć choroby, mogą również pomóc ci wyzdrowieć… na razie.

Dobrą wiadomością jest to, że chociaż fani będą musieli poczekać tydzień, zanim zmierzą się z hordami nieumarłych, będą mogli przeglądać i zdobywać osiągnięcia, które mają zastosowanie do WoW Classic i Burning Crusade Classic, gdy tylko aktualizacja przedpremierowa zostanie opublikowana. A wraz z premierą Wrath of the Lich King Classic 26 września, wszystkie dodatkowe osiągnięcia staną się dostępne.

W innych wiadomościach Pokemon Go najlepsze liczniki Pheromosa, słabość i status ShinyŹródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=630c875f64794dba86ecf2cab4a776ee&url=https%3A%2F%2Fwww.hitc.com%2Fen-gb%2F2022%2F08%2F29%2Fwow-wotlk-pre-patch-release-date-classic-maintenance-time%2F&c=9710709289172959866&mkt=fr-fr