WoW Trading Post wprowadza nowy sposób kupowania przedmiotów przez graczyBlizzard wprowadził nowy sklep o nazwie Trading Post do swojego MMORPG World of Warcraft. Gracze mogą zdobywać nowe wierzchowce, zwierzaki i sprzęt w punkcie handlowym.

Punkt handlowy będzie miał własną walutę zwaną Przetargami handlarzy i będzie mógł ją zarobić na dwa różne sposoby. Pierwszym z nich jest po prostu zalogowanie się do gry. Gracze będą nagradzani 500 przetargami każdego miesiąca. Innym sposobem jest ukończenie Zadania dziennika podróżnika, zadań, które resetują się na początku każdego miesiąca, a po ukończeniu nagradzają graczy dodatkowymi 500 przetargami.

Lokalizacja Punktu Handlowego będzie się również różnić w zależności od frakcji, po której stronie stoją gracze. Gracze Przymierza będą musieli udać się do Mage District w Stormwind, aby spotkać się z handlarzami, a gracze Hordy będą musieli udać się do Grommash Hold w Orgrimmarze.

Co miesiąc inwentarz Punktu Handlowego będzie się zmieniał, ale niektóre droższe przedmioty, takie jak wierzchowce, mogą pozostać w sklepie nawet przez trzy miesiące. Podobnie jak w przypadku innych sklepów w grze, gdy przedmiot zniknie, nie będzie trwał wiecznie i w końcu wróci.

Mimo że funkcja Trading Post została właśnie wydana, zaczęła otrzymywać pewne sprzeciwy. Jak wcześniej informowaliśmy, niektórzy fani zauważyli, że aby odblokować określone elementy, będą musieli grać przez cały rok. Jak dotąd Blizzard nie odpowiedział jeszcze na negatywne opinie.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : https://www.gamespot.com/articles/wow-trading-post-introduces-a-new-way-for-players-to-buy-items/1100-6511091/?ftag=CAD-01-10abi2f