WoW TBC – Pierwsze kroki z Fury Warrior


Chcesz zacząć z WoW TBC Fury Warrior? Oto informacje, których potrzebujesz.

Podczas gry w World of Warcraft: The Burning Crusade istnieje wiele różnych sposobów podejścia do walki. Jednym z takich sposobów jest Fury Warrior. Jeśli chciałeś zainwestować swoje złoto z WoW TBC w build, opiszemy szczegółowo wszystko, co musisz wiedzieć o Fury Warrior w TBC.

Jeśli chcesz postaci walczącej w zwarciu, Wojownicy to fantastyczny wybór. Jeśli nie jesteś świadomy, Wojownik jest zahartowany w walce, który może pochwalić się siłą i odpornością. Ze względu na ich wytrzymałość, wadą jest to, że nie są tak wszechstronne, jak alternatywne klasy w grze. To powiedziawszy, biorąc pod uwagę ich twardość, Wojownik jest brutalną klasą, z którą muszą się zmierzyć twoi przeciwnicy.

Wybrane dla Ciebie

Jak tworzyć przenośne punkty nawigacyjne w Genshin Impact?

Jeśli chodzi o Fury, jest to najlepsza specyfikacja dla Wojownika DPS. Skupiamy się przede wszystkim na używaniu dwóch broni i nadrabianiu zmniejszonej siły Wojownika DPS, jak to miało miejsce w WoW Classic. Ta kombinacja sprawi, że będziesz nie tylko jedną z najsilniejszych postaci DPS, ale także jedną z najlepszych klas AoE.

Pozytywy

Jak już zapewne widzieliście, jest wiele pozytywnych aspektów Wojownika Furii WoW TBC. Oprócz siły i wytrzymałości, będziesz miał również możliwość zadawania ciężkich obrażeń od rozszczepienia. Nie jesteś ograniczony zasobami, jeśli chodzi o manę.

Negatywy

Fury Warrior ma jednak kilka wad. Mimo że jest silny, nie jest tak potężny na wczesnych etapach. Jest również dość liniowy pod względem tego, co faktycznie przyczynia się do raidów. Zada obrażenia, ale to wszystko. Będziesz także polegał w dużym stopniu na sprzęcie, który masz, jeśli masz zamiar się przydać.

Wybrane dla Ciebie

Jak dodawać znajomych w Call of Duty: Mobile

Masz wiele możliwości wyboru, aby wybrać najlepszą profesję z Fury Warrior w TBC. Kowalstwo jest prawdopodobnie najlepszym wyborem, ponieważ możesz go użyć do stworzenia broni, która poprowadzi cię przez zawartość końcową. Pomoże ci również w tworzeniu broni, które będą zadawać największe obrażenia.

Możesz również wybrać inżynierię, co dałoby ci pewne korzyści, gdybyś używał jej jako drugiej profesji. Kiedy tankujesz, będziesz miał tę zaletę, że zrobisz talizmany wytrzymałościowe, które ci pomogą. Wszystkie różne gadżety, które otrzymujesz dzięki Inżynierii, z pewnością przyniosą ci również w pewnym momencie korzyści. To, co inżynieria oferuje w tankowaniu, z pewnością jest wystarczającym powodem, aby podjąć ten zawód.

Wybrane dla Ciebie

Jak pokonać Nargacugę w Monster Hunter Rise?

Jewelcrafting jest uważany za niesamowity zawód, jeśli chcesz zrobić złoto WoW TBC Classic. Poważnie, jeśli nie chcesz kupować złota WoW TBC, to Jewelcrafting może się bardzo przydać. Jeśli chodzi o WoW TBC Fury Warrior, możesz zwiększyć swoje statystyki, wykonując Kamień Ostrzy i Karmazynowe Słońce za pomocą Jewelcraftingu.

Jeśli jesteś graczem Przymierza, lepiej trzymać się ludzi. Są dobrym, wszechstronnym wyborem, gdy grasz Wojownikiem. Dzięki swoim specjalizacjom mają przewagę w zakresie dodatkowej wiedzy o mieczach i maczugach. Reputacja, którą otrzymujesz dzięki Dyplomacji, również pomoże ci w szybkim zdobyciu reputacji. W przeciwnym razie nowo wprowadzony Draenei da ci dobrą ocenę trafień, co czyni z nich realną opcję do wyboru.

Wybrane dla Ciebie

Przewodnik po zadaniach pobocznych Zaginionej dziewczyny w NieR Replicant

Są też dwa dobre wybory dla graczy Hordy. Możesz wybrać Orka, który jest prawdopodobnie lepszym wyborem z tych dwóch. Z dodatkowymi obrażeniami, które będziesz zadawać dzięki Blood Fury i Specjalizacji Axe, będziesz siłą, z którą należy się liczyć. Alternatywą byłby Troll. To wciąż dobry wybór, ponieważ będziesz mógł zwiększyć prędkość ataku podczas Berserkingu. Tymczasem Zabijanie Bestii pomoże zwiększyć obrażenia zadawane bestiom, ale jego użycie jest ograniczone.

Z odpowiednimi przedmiotami i poświęceniem WoW TBC, możesz naprawdę w pełni wykorzystać możliwości Wojownika Furii WoW TBC. Upewnij się, że przyjrzysz się również taktyce wyrównywania mocy WoW TBC, jeśli naprawdę chcesz być najlepszy w World of Warcraft: The Burning Crusade.

Wybrane dla Ciebie

Jak zrobić baner w Minecrafcie

Co myślisz o WoW TBC Fury Warrior? Czy to najlepszy wybór DPS w grze? Daj nam znać w komentarzach poniżej!

Aby uzyskać więcej niesamowitych i interesujących wiadomości o grach, filmach, telewizorach i komiksach, odwiedź tutaj: Wowkia.comSource : https://wowkia.com/games/wow-tbc-getting-started-with-the-fury-warrior/