WoW: Shadowlands otrzyma jedną z najlepszych funkcji Legionu w aktualizacji 9.1.5Kiedy nadejdzie długo oczekiwana łatka 9.1.5 do World of Warcraft: Shadowlands, przyniesie ona ukochaną funkcję z popularnego rozszerzenia Legion: Wieżę Maga.

Pierwotnie wprowadzona w patchu 7.2, Wieża Magów została zamknięta po pojawieniu się rozszerzenia Bitwa o Azeroth WoW, skutecznie blokując wszystkie unikalne nagrody. Ta funkcja powróci do gry jako część rotacyjnego cotygodniowego wydarzenia dotyczącego spacerów w czasie Legionu, w którym gracze mogą ustawiać się w kolejce do lochów z rozszerzenia Legion i zdobywać nagrody obecnego poziomu.

Wieża Maga będzie funkcjonować tak samo, jak wtedy, gdy została wprowadzona po raz pierwszy, a graczom zostanie przedstawionych wiele trudnych scenariuszy solowych w oparciu o ich klasę i specjalizację do pokonania. Gracze będą mogli wielokrotnie podejmować próby wyzwania Wieży Magów przez cały czas trwania wydarzenia.

Podczas gdy funkcja będzie zawierać te same wyzwania co Legion, będzie zawierała zupełnie nowe nagrody. W poście na forum Blizzard wyjaśnił, że gracze, którzy zmusili się do zdobycia ekskluzywnych nagród przed zamknięciem wieży w Legionie, straciliby swoje osiągnięcia, gdyby po prostu zaoferowali te same nagrody po raz drugi. Zamiast tego Wieża Magów będzie teraz nagradzać zmienionym kolorem zbroi Legionu, unikalnym dla każdej klasy. Gracze, którzy pokonają wszystkie siedem wyzwań Wieży Magów wieloma postaciami, zostaną nagrodzeni unikalnym latającym wierzchowcem na całym koncie w Soaring Spelltome.

W szczególności druidzi są podekscytowani powrotem Wieży Magów, ponieważ oznacza to, że pożądana forma zwierzęca dla druidów specjalizacji Strażników, niedźwiedziołaków, powróci po raz pierwszy. Forma niedźwiedziołaka to coś więcej niż tylko skórka, a także unikalne animacje, dzięki czemu jest to obowiązkowy wygląd dla czołgów druidów. Podczas gdy ten dokładny wygląd niedźwiedziołaka z Legionu nie powróci wraz z Wieżą Magów w patchu 9.1.5, pojawi się nowa, skażona wersja formy niedźwiedziołaka.

Włączenie Wieży Magów jako części spaceru w czasie Legionu w patchu 9.1.5 to kolejny powód, dla którego nadchodząca aktualizacja gry zapowiada się jako jedna z najbardziej przyjemnych dla tłumów aktualizacji w historii WoW. W ramach aktualizacji nadejdą liczne zmiany, o które prosili fani, w tym usunięcie energii kanału, zmiany znienawidzonego limitu obszarowego gry i nie tylko. Wprowadzi również wiele nowych opcji tworzenia postaci dla wielu grywalnych ras sprzymierzonych w grze.

W łatce 9.1.5 Blizzard wprowadzi również liczne drobne zmiany w grze w postaci zmiany nazw starych osiągnięć, usunięcia nieodpowiednich obrazów i zmiany w grze odniesień do byłych pracowników Blizzarda. Posunięcie to jest następstwem pozwu w stanie Kalifornia, w którym Activision Blizzard oskarża Activision Blizzard o kulturę „frat boy” polegającą na nękaniu i dyskryminacji kobiet. Aktualizacja 9.1.5 znajduje się obecnie w publicznej strefie testowej gry i nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery.Source : https://www.gamespot.com/articles/wow-shadowlands-will-be-getting-one-of-legions-best-features-in-patch-9-1-5/1100-6496333/?ftag=CAD-01-10abi2f