WoW: Policja konfiskuje Frostmourne – tak, to prawda

Legendarny miecz Frostmourne przechwycony przez policję w Manitobie w związku z narkotykami i bronią palną

Imponujący wpis

Oddział policji Manitoby ogłosił w biuletynie opublikowanym w poniedziałek 11 września na swojej oficjalnej stronie internetowej, że w środę 6 września przeprowadzono przeszukanie na terenie Domu Norweskiego. Efekty tej operacji są imponujące: przejęto 130 gramów czystej kokainy.

Ale to nie wszystko, funkcjonariusze odkryli także na miejscu zdarzenia zaskakującą różnorodność nielegalnej broni, w tym maczety, gaz pieprzowy i różne karabiny dużego kalibru. Pośród tego arsenału broni znajduje się coś, co wygląda na replikę Ostrze Mrozu, niesławnego, niszczącego duszę miecza Arthasa – w oficjalnym raporcie po prostu oznaczonego jako „miecz”.

Zatrzymania i zarzuty

Po zdarzeniu aresztowano cztery osoby, w tym 17-letniego chłopca, któremu postawiono zarzuty posiadania w celu odsprzedaży, a także osiem zarzutów posiadania broni do celów niebezpiecznych.

Wyobraźcie sobie przez chwilę: Arthas, przed zabiciem Terenasa, zostaje aresztowany przez policję Azeroth za posiadanie całkowicie OP broni. Zostaje wtrącony do więzienia w Lordaeron i pozostawiony tam, aby zgnił. Sylvanas Windrunner nigdy nie zostaje Królową Banshee, a Quel’Thalas nigdy nie upadnie. Dodatki Shadowlands i BFA nigdy nie ujrzą światła dziennego. To sen, prawda?

Zabójcza broń czy zwykły przedmiot kolekcjonerski?

Zastanawiam się, czy ten miecz jest rzeczywiście ostry – biorąc pod uwagę, że można go kupić w sklepie Blizzarda za 1500 USD/1500 GBP, wyobrażam sobie, że służy bardziej do podziwiania, niż do zabijania. Tak czy inaczej, z pewnością mógłby zadać ogromne obrażenia tępe, które wystarczyłyby, aby oddzielić twoją duszę od ciała.

Jeśli jednak wolisz uniknąć zmiażdżenia głowy w grze, sugeruję sprawdzenie naszej listy najlepszych dodatków do WoW, a także naszej listy poziomów w World of Warcraft, aby mieć pewność, że grasz z najlepszymi dostępnymi specjalizacjami.

Źródło: www.bing.com