WoW: Pierwsza duża nowa funkcja Dragonflight pojawi się 1 lutego


Pierwsza nowa zawartość World of Warcraft: Dragonflight pojawi się 24 stycznia wraz z łatką 10.0.5, ale fani będą musieli poczekać dodatkowy tydzień, aby zapoznać się z nową, wielką funkcją aktualizacji – Punktem Handlowym.

Jak wspomniano wcześniej, Punkt Handlowy to nowa, bezpłatna funkcja podobna do przepustki bojowej w wieloletniej grze MMORPG firmy Blizzard, w której gracze mogą wykonywać różne comiesięczne wyzwania, aby zdobyć nową walutę charakterystyczną dla Placówki handlowej, zwaną Przetarg handlarza. Ta waluta jest następnie wykorzystywana do zakupu rotacyjnej kolekcji kosmetyków, od zestawów zbroi i wyglądu broni po zwierzęta domowe, a nawet wierzchowce. Niektóre przedmioty, które będą oferowane na Placówce Handlowej, były wcześniej dostępne tylko za prawdziwe pieniądze w sklepie kasowym w grze, co skutecznie daje graczom możliwość zdobycia darmowych kosmetyków premium.

Samo logowanie raz w miesiącu zapewni graczom 500 Przetarg kupca, a ukończenie wyzwań w ciągu miesiąca pozwoli graczom zarobić dodatkowe 500. W ramach dodatkowego podziękowania Blizzard przyzna premię 500 Przetarg kupca wszystkim graczom, którzy kupił nowe rozszerzenie Dragonflight.

Punkt handlowy nie zostanie uruchomiony przed 1 lutego, ale reszta aktualizacji, która przynosi zmiany balansu, ulepszenia interfejsu użytkownika oraz możliwość (wreszcie) transmogowania zwykłego i niskiej jakości sprzętu, pojawi się 24 stycznia. Wtedy też gracze będą mogli zmierzyć się z nowym wydarzeniem światowym, Furią Burzy, która pojawia się w obszarze Prymitywnej Przyszłości w Thaldraszus. Udział w wydarzeniu zapewni Esencję Burzy, którą można wymienić na nowe nagrody, takie jak wierzchowiec Skyskin Hornstrider.

Łatka 10.0.5 będzie pierwszą dużą aktualizacją Dragonflight na rok 2023 i rozpocznie ambitną mapę drogową zawartości, którą Blizzard nakreślił na pozostałą część roku. Ta mapa drogowa obejmuje dwie duże aktualizacje treści, które wprowadzą nowe rajdy i strefy, a także częstsze drobne aktualizacje, które dodadzą dodatkową zawartość fabularną, wydarzenia i nie tylko.

W recenzji GameSpot WoW: Dragonflight w toku powiedzieliśmy, że aby najnowszy dodatek do gry naprawdę odniósł sukces, „będzie wymagał stałej kadencji aktualizacji, która zapewni zmiany balansu i nową zawartość, w którą gracze mogą zatopić zęby”, coś, co jak dotąd Blizzard wydaje się ustawić do dostarczenia.

Omówione tutaj produkty zostały niezależnie wybrane przez naszych redaktorów. GameSpot może otrzymać część przychodów, jeśli kupisz coś polecanego na naszej stronie.Źródło : http://www.bing.com/news/apiclick.aspx?ref=FexRss&aid=&tid=63c07510b3dd491aa2808da1dc51c795&url=https%3A%2F%2Fwww.gamespot.com%2Farticles%2Fwow-dragonflight-first-major-new-feature-arrives-february-1%2F1100-6510527%2F&c=7157686073565636129&mkt=fr-fr