WoW oferuje darmowe rozszerzenie Shadowlands


Bez względu na sytuację, otrzymanie czegoś za darmo od Blizzarda nie jest złą rzeczą. Tym razem Blizzard daje Shadowlands oraz darmowe wzmocnienie postaci do poziomu 50 wszystkim, którzy wcześniej posiadali jakiś dodatek do World of Warcraft i nie grali w Shadowlands.

Kredyty obrazkowe | Wowhead

Jak możesz odebrać prezent?

Jeśli nie możesz się doczekać powrotu do jednej z najlepszych gier MMORPG wszechczasów, musisz zalogować się na swoje konto battle.net w kliencie, a zobaczysz, że masz dwa nieodebrane prezenty w prawym górnym rogu okna klienta.

Jak wspomnieliśmy na początku, aby otrzymać Shadowlands i wzmocnienie postaci, trzeba było w pewnym momencie zagrać w World of Warcraft i nie mówimy o obstawianiu WoW, ale o graniu w tę grę. Na przykład powinieneś otrzymać prezenty, jeśli posiadasz dodatek Battle for Azeroth.

Czy jest haczyk?

Chociaż nie ma haczyka, dodatek otrzymasz za darmo, i możesz awansować dowolną postać do poziomu 50 (ten sam poziom, co postacie, które zostały wymaksowane w Battle for Azeroth), ale nie dostaniesz subskrypcji. Po odnowieniu subskrypcji na co najmniej miesiąc możesz zagrać w grę i wzmocnić wybraną postać, którą nadal będziesz musiał osiągnąć do 60 poziomu.

Czy warto?

Wszyscy wiemy, że Shadowlands prawdopodobnie nie jest najlepszym rozszerzeniem, ponieważ widziało gigantyczną przerwę od poprzednich miłośników gry. Jednak dzięki najnowszej łatce będziesz mógł cieszyć się wszystkimi najazdami z dodatku z unikalnym zwrotem akcji, ponieważ będą one miały specjalne afiksy, które zmieniają się co tydzień, i możesz zdobyć przyzwoite łupy do przygotuj się na levelowanie w Dragonflightktóry ukaże się pod koniec roku.

Gdy już przygotujesz swoją postać w Shadowlands, zawsze możesz wskoczyć na serwery WoW Classic, na których 30 sierpnia otrzymasz wstępną aktualizację WotLK. Podczas aktualizacji przed aktualizacją będziesz mieć łatwy czas na wypoziomowanie swojej postaci do 70, a 26 września możesz doświadczyć Gniew Króla Lisza z niewielkimi zmianami w porównaniu z wersją gry z 2008 roku.Źródło : https://www.esports.net/news/wow-free-shadowlands-expansion/